GIANT Berounská 24hod
10.07.2010
Startovka týmů
|
Startovka závodníků
|
Aktuální pořadí týmů
|
Aktuální nejrychlejší kola
Data v databázi jsou aktualizována v intervalu 5 minut.
Aktualizuj
Aktuální nejrychlejší kola
Všechny kategorie
SM
SW
DM
DMIX
DW
FM
FC
FV
FW
FMIX
VM
VW
FF
Zobraz pořadí
Všechny kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Ročník
Stát
Tým
Kategorie
Pořadí kola
Průměrná rychlost
Čas kola
Průjezd cílem
1.
7005
KUGLER Zbyněk
1981
CZE
Kofola Sensor MTB Team
FM
1
25.93 km/h
00:26:22
12:26:26
detail
2.
5018
STRIEŽENEC Martin
1985
CZE
EXPLOSION BIKE TEAM
FMIX
1
24.45 km/h
00:27:58
13:06:32
detail
3.
5005
KUTHAN Roman
1968
CZE
Kofola Sensor MTB Team
FM
9
24.15 km/h
00:28:19
11:54:28
detail
4.
6018
TŘÍSKA Jan
1986
CZE
EXPLOSION BIKE TEAM
FMIX
1
24.01 km/h
00:28:29
13:35:10
detail
5.
6005
KLAP David
1975
CZE
Kofola Sensor MTB Team
FM
1
23.84 km/h
00:28:41
14:52:32
detail
6.
47
LÁNÍK Michal
1977
CZE
LÁNÍK Michal
SM
1
22.51 km/h
00:30:23
12:30:33
detail
7.
4005
KLOFANDA Martin
1977
CZE
Kofola Sensor MTB Team
FM
1
22.42 km/h
00:30:30
17:30:32
detail
8.
3016
VALEŠ Jiří
1970
CZE
Eleven
DM
1
22.31 km/h
00:30:39
12:30:50
detail
9.
6008
LAUDÁT David
1975
CZE
Kůže líný
FM
1
22.27 km/h
00:30:43
12:30:54
detail
10.
37
RASTISLAV Balko
1979
CZE
BALKO RASTISLAV
SM
1
22.00 km/h
00:31:05
12:31:13
detail
11.
7002
HOUDEK Vratislav
1964
CZE
2V BIKERS OLD
FV
1
21.87 km/h
00:31:16
13:41:01
detail
12.
49
PRŮŠA Stanislav
1964
CZE
PRŮŠA STANISLAV
VM
1
21.82 km/h
00:31:21
12:31:27
detail
13.
7004
ŠMÍDL Jan
1989
CZE
Za tmy rychlejš
FM
1
21.57 km/h
00:31:42
12:31:49
detail
14.
7018
ŠTĚTINA Michal
1983
CZE
EXPLOSION BIKE TEAM
FMIX
2
21.41 km/h
00:31:56
14:44:06
detail
15.
3015
KUČA Jindřich
1989
CZE
Beespee.cz
DM
1
21.24 km/h
00:32:11
13:44:26
detail
16.
2012
VLÁČIL Jakub
1984
CZE
CentralBike 2
DMIX
1
20.98 km/h
00:32:35
12:32:58
detail
17.
2008
SYNEK Lukáš
1980
CZE
2 černí jezdci
DM
1
20.97 km/h
00:32:36
12:32:41
detail
18.
7003
ŠPERKER Roman
1975
CZE
BD Kalparta
FM
1
20.87 km/h
00:32:46
12:32:57
detail
19.
6019
ONDERKA Martin
1963
CZE
SCORPIO BEROUN
FMIX
1
20.85 km/h
00:32:48
12:33:03
detail
20.
7012
SUCHAN Zdeněk
1981
CZE
Berounská Zadnice
FM
1
20.76 km/h
00:32:57
13:08:17
detail
21.
7
RITSCHL Erik
1977
CZE
RITSCHL Erik
SM
1
20.61 km/h
00:33:11
12:33:20
detail
22.
4020
BILČÍK Vladimír
1984
CZE
BIKE KLUB LIPANY
FMIX
1
20.60 km/h
00:33:12
13:47:56
detail
23.
4011
MATĚNA Ondřej
1984
CZE
CYKE-BIKE
FM
1
20.57 km/h
00:33:14
12:33:31
detail
24.
4010
TURZA Pavel
1977
CZE
Crazy Diamonds
FM
1
20.57 km/h
00:33:15
13:45:46
detail
25.
5011
ŠELLEI Lukáš
1989
CZE
CYKE-BIKE
FM
1
20.55 km/h
00:33:16
13:06:58
detail
26.
4003
KUBELKA Libor
1976
CZE
BD Kalparta
FM
1
20.49 km/h
00:33:22
13:06:33
detail
27.
4002
KLÁR Pavel
1962
CZE
2V BIKERS OLD
FV
1
20.43 km/h
00:33:29
12:33:42
detail
28.
2006
MÁCHA Tomáš
1984
CZE
Křižík
DM
1
20.06 km/h
00:34:06
12:34:19
detail
29.
3009
VÁVROVEC Alexander
1987
CZE
Walden
DMIX
13
20.05 km/h
00:34:06
09:32:07
detail
30.
5004
KOCHMAN Martin
1991
CZE
Za tmy rychlejš
FM
1
19.98 km/h
00:34:14
16:10:08
detail
31.
43
VRŠECKÝ Robert
1962
CZE
VRŠECKÝ ROBERT
VM
1
19.93 km/h
00:34:18
12:34:33
detail
32.
6004
MÜLLER Jan
1993
CZE
Za tmy rychlejš
FM
1
19.88 km/h
00:34:24
14:58:28
detail
33.
3001
JAN Stemberg
1991
CZE
Madison crew
DM
1
19.79 km/h
00:34:33
13:57:11
detail
34.
2015
ROUBAL Jaroslav
1968
CZE
Beespee.cz
DM
1
19.78 km/h
00:34:34
12:34:42
detail
35.
7019
KOVAŘÍK Jan
1980
CZE
SCORPIO BEROUN
FMIX
1
19.77 km/h
00:34:36
13:41:26
detail
36.
35
KRISTAN Luboš
1962
CZE
KRISTAN LUBOŠ
VM
1
19.72 km/h
00:34:41
12:34:48
detail
37.
4001
VOŠTINKA Jan
1970
CZE
Dream Team Kladno
FMIX
1
19.70 km/h
00:34:43
13:11:22
detail
38.
6012
DVOŘÁK Miroslav
1982
CZE
Berounská Zadnice
FM
1
19.61 km/h
00:34:53
12:35:08
detail
39.
7011
POPEK Karel
1991
CZE
CYKE-BIKE
FM
1
19.59 km/h
00:34:55
13:42:05
detail
40.
7001
NOVÁK Petr
1970
CZE
Dream Team Kladno
FMIX
1
19.38 km/h
00:35:17
14:26:37
detail
41.
5010
VONDRA Jiří
1973
CZE
Crazy Diamonds
FM
1
19.31 km/h
00:35:25
13:12:17
detail
42.
6010
WEBER Ivo
1973
CZE
Crazy Diamonds
FM
1
19.28 km/h
00:35:28
14:21:25
detail
43.
3
MAZÁK Lukáš
1986
CZE
MAZÁK Lukáš
SM
3
19.08 km/h
00:35:50
13:48:10
detail
44.
6009
HAVLÍK Pavel
1967
CZE
KT Tryskomyš
FV
1
19.08 km/h
00:35:51
12:35:59
detail
45.
2016
FABIÁN Vítek
1976
CZE
Eleven
DM
1
19.03 km/h
00:35:57
14:54:07
detail
46.
5009
VACENOVSKÝ Vít
1968
CZE
KT Tryskomyš
FV
1
18.92 km/h
00:36:09
14:36:30
detail
47.
7020
KRAJŇÁK Peter
1977
CZE
BIKE KLUB LIPANY
FMIX
1
18.88 km/h
00:36:13
16:19:21
detail
48.
5001
VOŠTINKA Martin
1972
CZE
Dream Team Kladno
FMIX
1
18.82 km/h
00:36:20
12:36:29
detail
49.
6020
FELTOVIČ Lubomír
1978
SVK
BIKE KLUB LIPANY
FMIX
2
18.81 km/h
00:36:22
13:14:34
detail
50.
2002
HOUDEK Robin
1986
CZE
2V BIKERS 24
DM
1
18.80 km/h
00:36:23
15:26:07
detail
1
2
3
Created by
SportSoft