JIHLAVSKÁ 24 MTB 2018


  • 19.05.2018 - 20.05.2018
  • Areál letního kina Jihlava, Heulos, www.amfik.cz
SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 188 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
305 BERGMANN Filip 1987 Filda jede CZE SM12OP zaplaceno
5 ALENA Svačinková 1990 Jihlava CZE SŽOP zaplaceno
7 ANDERL Míra 1984 ŠROTTÝM KUNŽAK CZE SMOP zaplaceno
311 BOHÁČ Dušan 1972 Jílové CZE SM12OP zaplaceno
4 BRABEC Pavel 1973 Brabec velkoobchod CZE SMV zaplaceno
309 BURDA Ondřej 1986 Jihlava CZE SM12OP zaplaceno
ČERMÁK Lukáš 1993 KERTEAM CZE SM12OP v procesu
308 DAVID Miloš 1978 Upice CZE SM12OP zaplaceno
74 FLAŠAROVÁ Nikol 1991 Prima kolo CZE SŽOP zaplaceno
FRÖHLICH Vlastimil 1973 Brno CZE SMV v procesu
13 GALÍK Pavel 1960 Cyklo Galík CZE SMVV zaplaceno
38 GATIAL Vlado 1973 Velosvet prievidza SVK SMV zaplaceno
304 GRANÁT David 1972 Ústí nad Labem CZE SM12OP zaplaceno
24 HÁVA Zdeněk 1967 Háva Barvy na cokoli CZE SMV zaplaceno
22 HNÁTEK Karel 1961 SK Blíževedly CZE SMVV zaplaceno
17 HOLOTÍK Jiří 1992 Tajfun - Team CZE SMOP zaplaceno
30 HOŠŤÁLEK Radek 1977 TRI Cheb CZE SMV zaplaceno
29 HOVANEC Martin 1984 EXPOSPED MTB Team CZE SMOP zaplaceno
36 HVIZDOŠ Stanislav 1979 MTB Krompachy SVK SMOP zaplaceno
32 CHLUBNA Karel 1987 Třebíč CZE SMOP zaplaceno
35 JANKECHOVÁ Janka 1988 Rajec SVK SŽOP zaplaceno
27 JANSA Martin 1979 Česká Lípa CZE SMOP zaplaceno
JEŽEK Jakub 1990 Jihlava CZE SM12OP v procesu
KALITA Tomáš 1988 SK Bagbike CZE SMOP v procesu
310 KAPL Tomáš 1991 Rychnov nad Kněžnou CZE SM12OP zaplaceno
26 KLVAŇA Víťa 1960 Šrottým Kunžak CZE SMVV zaplaceno
KOUBA Tomáš 1991 Králíky CZE SM12OP v procesu
39 KOZYRA Christian 1971 TSV Nittenau GER SMV zaplaceno
11 KRAJŇÁKOVÁ Katarína 1981 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM SVK SŽOP zaplaceno
KRATINA Tomáš 1990 Slanica FreeRide Zlín CZE SMOP v procesu
14 KREJČÍK Ondřej 1972 Plzeň CZE SMOP zaplaceno
KRUŠINA Tomáš 1984 Nový Bydžov CZE SMOP v procesu
301 LAVRÍK Josef 1973 Valdice CZE SM12OP zaplaceno
LIBOR Brázda 1990 Okříšky CZE SMOP v procesu
25 LÍČKA Jan 1981 Telč CZE SMOP zaplaceno
37 LITAVSKÝ Ján 1982 Ingsteel Racing Team SVK SMOP zaplaceno
19 MAREŠ Miroslav 1966 Jihlava CZE SMV zaplaceno
MARTIN Brabec 1986 Klecany CZE SMOP v procesu
75 MATOUŠEK Libor 1979 Stráž nad Nisou CZE SMOP problém
MĚCHURA Jiří 1973 Příště Už Nepojedu Kolo Tým CZE SMV v procesu
18 MUSIL Radek 1979 Club Xanadu Cycling Team CZE SMOP zaplaceno
16 NOVÁČEK Roman 1980 beespee.cz CZE SMOP zaplaceno
72 PALÁSEK Martin 1977 EXPOSPED MTB TEAM CZE SMV zaplaceno
33 PELIKÁN Lumír 1960 Liptovský Mikuláš SVK SMVV zaplaceno
PETRILAK Petr 1995 24team Endorphin Republic CZE SMOP v procesu
302 PŘIKRYL Michal 1982 CZECH LION cycling team CZE SM12OP zaplaceno
15 RITSCHL Erik 1977 HS Brdy CZE SMOP zaplaceno
21 SMOLÍK Lukáš 1988 Zlosyň CZE SMOP zaplaceno
20 SOBALA Petr 1989 Velo Chuděj Jeseník CZE SMOP zaplaceno
6 SOUKUP Pavel 1952 Česká Lípa CZE SMVV zaplaceno
123

 

 
© 2009 SLIBY – CHYBY, o.s. , created by SportSoft