BIKE MARATON 24HOURS MTB


  • 13.06.2009 - 14.06.2009
  • Liberec - RASAV

SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 430 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
46 . Šváca 1970 citrus bike team CZE SM zaplaceno
77 BÁBOR Bohuslav 1965 X - SPORTS CZE VM zaplaceno
7 BACO Josef 1976 Albania makadam team CZE SM zaplaceno
59 BEK Tomáš 1980 X-Sports CZE SM zaplaceno
64 BENEDIKT Zdeněk 1961 HK Rakovník CZE VM zaplaceno
51 BOŽÁK Svatopluk 1977 Valašská 24 CZE SM zaplaceno
8 BRŮŽA Josef 1979 Albania makadam team CZE SM zaplaceno
85 BULÍN Jan 1978 Subway unibon MARIN cycling team CZE SM zaplaceno
40 ČAPEK Lubomír 1974 KÚC Bike sport Ústí n. L. CZE SM zaplaceno
36 ČÍŽEK Robert 1977 Znojmo CZE SM zaplaceno
89 DUŠEK Břetislav 1964 MMB Třebenice CZE VM zaplaceno
58 ENDLER Filip 1988 Faktor Bike team Teplice CZE SM zaplaceno
12 FABIÁN Vítek 1976 Liberec CZE SM zaplaceno
60 FARSKÝ Martin 1988 Jablonec nad Nisou CZE SM zaplaceno
79 FELCMAN Michal 1983 VeloVít Sport CZE SM zaplaceno
71 FOJTÍČEK Zbyněk 1963 Valašská 24 CZE VM v procesu
41 FOJTÍK Josef 1965 KÚC Bike sport Ústí n. L. CZE VM v procesu
68 GALKO Peter 1977 Bratislava SVK SM zaplaceno
5 HABR Lukáš 1978 TRI-SKI-KLUB-KOHA Náchod CZE SM zaplaceno
78 HANYK Pavel 1982 Adélka Team CZE SM zaplaceno
91 HORÁČEK Ondřej 1964 Kruh CZE VM zaplaceno
32 HORÁČEK Ondřej 1989 MTB club Jilemnice CZE SM zaplaceno
65 HRNČÁL Martin 1988 Jablonec nad Nisou CZE SM zaplaceno
15 HROZA Libor 1963 Mammut CZE VM zaplaceno
72 HUBKA Martin 1974 Černožice CZE SM v procesu
83 HUJER Petr 1977 Hujerka CZE SM zaplaceno
28 IGNASIAK Tomasz 1969 Lubuszanie 73 POL SM v procesu
66 JAROLÍM Tom 1967 tohaku CZE VM zaplaceno
6 JELÍNEK Petr 1977 Albania makadam team CZE SM zaplaceno
18 JEŽEK Radim 1981 Praha 4 CZE SM zaplaceno
45 JÍLEK Milan 1961 SAC Belá pod Bezdezem CZE VM zaplaceno
97 JÍNA Jiří 1958 Turnov CZE VM zaplaceno
23 KANDRÁČ Michal 1971 Hlásná Třebaň CZE SM zaplaceno
100 KAVAN Michal 1951 Liberec CZE VM zaplaceno
57 KINDA Tomáš 1983 WEETLEM TEAM 2 CZE SM zaplaceno
62 KIRN Milan 1983 beer inside team SVK SM zaplaceno
73 KOLÁČEK Petr 1976 Bikebox CZE SM zaplaceno
52 KOPECKÝ Petr 1975 Nevix Kadaň CZE SM zaplaceno
33 KORDOVÁ Adéla 1979 WIDE BIKE CZE SW zaplaceno
84 KOŠEK Lukáš 1980 Praha 4 CZE SM zaplaceno
74 KOTEK Martin 1970 Barový povaleči CZE SM zaplaceno
3 KRAUS Jiří 1976 TRI-SKI-KLUB-KOHA Náchod CZE SM v procesu
37 KŘÍVA Tomáš 1979 SKC Brno CZE SM zaplaceno
80 KUCHMISTRZ Andrzej 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM v procesu
42 KŮS Karel 1963 Fonka Prachatice CZE VM v procesu
75 KUTNAR Jiří 1970 Býšť Boys CZE SM zaplaceno
67 KYSELA Tomáš 1980 Cyklo World CZE SM zaplaceno
55 LEGÁT David 1979 Advanced Beer Devices CZE SM zaplaceno
43 LEXMAN Jan 1967 TRI-SKI KLUB KOHA NACHOD CZE VM v procesu
34 MALÝ Ondřej 1984 Extreme Bike Team CZE SM zaplaceno
12345

 

 
© 2009 ASA Turnov o.s., created by SportSoft