Valašská 24


  • 12.07.2008 - 13.07.2008
  • Hřiště TJ Sokol Bystřička

SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 151 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
36 BARTÍK Patrik 1976 Drásal team Holešov CZE SM zaplaceno
26 BOŽÁK Svatopluk 1977 ZS Hošťálková CZE SM zaplaceno
39 BŘEZOVJÁK Pavel 1981 Valašské Meziříčí CZE SM zaplaceno
22 ČAPEK Lubomír 1974 KÚC Bike sport Ústí n. L. CZE SM v procesu
5 DETVAY Pavel 1976 Wienerberger Bike Team CZE SM zaplaceno
29 FABIÁN Vít 1976 Liberec 24 CZE SM zaplaceno
21 FOJTÍK Josef 1965 KÚC Bike sport Ústí n. L. CZE SM zaplaceno
25 GH Gh1 1970 zu CZE SM v procesu
55 HRUŠKA Tomáš 1978 Team Dolina CZE SM v procesu
42 CHLÍBKOVÁ Daniela 1967 RED POINT Teplice nad Metují CZE SW v procesu
44 CHLÍBKOVÁ Daniela 1967 CK Kudrna CZE SW zaplaceno
34 CHUDÝ Radek 1971 bělotin CZE SM zaplaceno
15 IVAN Lepka 1962 Brdo Team CZE SM v procesu
11 JAROLÍM Tom 1967 TOHAKU CZE SM zaplaceno
32 JOCHEC Marek 1985 ZS TEAM Hošťálková CZE SM zaplaceno
33 KANDRÁČ Michal 1971 Hlásná Třebaň CZE SM zaplaceno
3 KIRN Milan 1983 beer inside team SVK SM v procesu
38 KOCMAN Pavel 1968 COS Brno CZE SM zaplaceno
46 KOČÍB Josef 1988 Vidče CZE SM zaplaceno
51 KONTÚR Milan 1960 SK Valašského království CZE SM zaplaceno
48 KOUTNÝ Tomáš 1983 ASA Turnov CZE SM v procesu
19 KOZIEL David 1986 juvacyklo CZE SM zaplaceno
20 KOZIELOVÁ Zdenka 1964 juvacyklo CZE SW zaplaceno
27 KUBÍČEK Čestmír 1956 SK Jiří Team Ostrava CZE SM zaplaceno
41 KUBÍK Josef 1967 Vsetín CZE SM zaplaceno
4 KUCHMISTRZ Andrzej 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM zaplaceno
52 KŮS Karel 1963 Fonka Prachatice CZE SM zaplaceno
53 LÁNÍK Michal 1977 MTB Ondřejník CZE SM zaplaceno
16 LEPKA Ivan 1962 Brdo Team CZE SM v procesu
17 LEPKA Ivan 1962 Brdo Team CZE SM v procesu
24 LIEBL Ondřej 1979 Valašské Meziříčí CZE SM zaplaceno
54 MALINA Jiří 1967 Crystalex KAROLINKA CZE SM v procesu
10 MAREK Jaroslav 1986 DT SWISS BIKE TEAM CZE SM v procesu
43 MARUŠÁKOVÁ Iveta 1977 Otrokovice CZE SW zaplaceno
23 MATUŠÍKOVÁ Simona 1974 Veselíčko CZE SW zaplaceno
7 MAZÁK Lukáš 1986 Sokol Hrabenov CZE SM zaplaceno
45 MICHAL Musil 1984 Holešov CZE SM v procesu
9 NĚMEČEK Martin 1973 Valašští Bačové CZE SM zaplaceno
40 PHILIPP Pavel 1967 Valašské Meziříčí CZE SM zaplaceno
50 POLÁČEK Petr 1988 ADAMEC chlazení s.r.o. CZE SM zaplaceno
60 PŘIB Josef 1958 Giant racing team CZE SM v procesu
14 REKTOŘÍK Milan 1965 JE-TI model Příbor CZE SM zaplaceno
6 SVOBODA Hynas 1978 Ostrava CZE SM zaplaceno
47 ŠKABRAHA Pavel 1983 Zubří CZE SM zaplaceno
30 ŠKLÍBA Josef 1980 Štětí CZE SM zaplaceno
13 ŠVÁB Petr 1970 www.bukvice.org CZE SM zaplaceno
12 TROJAN Martin 1962 Spin Fit Liberec CZE SM v procesu
37 TROJAN Pavel 1974 Němětice CZE SM zaplaceno
8 UTINEK Václav 1980 DT SWISS BIKE TEAM CZE SM problém
49 WIECZOREK Wiesław 1956 Warszawa POL SM v procesu
12

 

 
© 2009 Občanské sdružení Valašská 24, created by SportSoft