GIANT Berounská 24 MTB


  • 24.07.2010 - 25.07.2010
  • Zdejcina (Beroun) – areál FK Zdejcina
SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 120 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
8 BÁBOR Bohuslav 1965 X-SPORTS CZE SM zaplaceno
9 BACO Josef 1976 Albania makadam team CZE SM zaplaceno
13 BAUMRUK Petr 1981 Pebecka CZE SM zaplaceno
28 BAUMRUKOVÁ Petra 1979 Praha 9 CZE SW zaplaceno
22 BENEŠ Michal j. 1960 Kokos team CZE VM zaplaceno
14 BURSÍK Benedikt 1973 Kladno CZE SM zaplaceno
15 GREGOR Luboš 1973 Bike Faktor Hobby Team CZE SM zaplaceno
29 HOLEKOVÁ Lenka 1978 Praha CZE SW zaplaceno
12 KANDRÁČ Michal 1971 damika CZE SM zaplaceno
23 KUBÍČEK Čestmír 1956 Valašská 24 CZE VM zaplaceno
30 KUBÍČKOVÁ Hana 1961 Valašská 24 CZE VW zaplaceno
10 KYSELA Tomáš 1980 Cyklo World CZE SM zaplaceno
11 MALÝ Ondřej 1984 ebit.cz CZE SM zaplaceno
24 MAREK Jan 1961 město Beroun CZE VM zaplaceno
31 MATUŠÍKOVÁ Simona 1974 Valašská 24 CZE SW zaplaceno
3 MAZÁK Lukáš 1986 Tj Sokol Hrabenov CZE SM zaplaceno
5 NAVRÁTIL Radek 1966 Valašská 24 CZE VM zaplaceno
25 NĚMEC Pavel 1951 Beroun CZE VM zaplaceno
16 POKORNÝ Petr 1974 TJ Novo Kladno CZE SM zaplaceno
17 POLIAK Petr 1970 Vinařice CZE SM zaplaceno
26 REKTOŘÍK Milan 1965 JE-TI model Příbor CZE VM zaplaceno
7 RITSCHL Erik 1977 Zdice CZE SM zaplaceno
18 ŠIMEK Karel 1973 KČT MTB Kralupy CZE SM zaplaceno
19 ŠIMON Václav 1991 Lokomotiva Beroun-OB CZE SM zaplaceno
1 ŠTAJNC Milan 1973 Jihlavské bajky CZE SM zaplaceno
2 ŠVEJDA Martin 1971 Brno CZE SM zaplaceno
20 THŮMA Jakub 1981 Jablonec nad Nisou CZE SM zaplaceno
4 TŮMA Tomáš 1976 Prekov Team CZE SM zaplaceno
21 VEJROSTA Jan 1991 KČT MTB Kralupy CZE SM zaplaceno
27 VEJROSTA Zdeněk 1961 KČT MTB Kralupy CZE VM zaplaceno
32 VEJROSTOVÁ Romana 1965 KČT MTB Kralupy CZE VW zaplaceno
34 VILHELMOVÁ Dana 1962 město Beroun CZE VW zaplaceno
33 ZRNOVÁ Lucie 1984 ROCK CAFÉ Praha CZE SW zaplaceno
6 ŽÁDNÍK Michal 1964 Kladno CZE VM zaplaceno
2 černí jezdci 2008
3008
SYNEK Lukáš
JELÍNEK Lukáš
1980
1980
Rock Café Bikedres
Praha 4
CZE
CZE
DM zaplaceno
2V BIKERS 24' 2002
3002
HOUDEK Robin
JANOUŠEK Filip
1986
1985
2V BIKERS
2V BIKERS
CZE
CZE
DM zaplaceno
2V BIKERS OLD 4002
5002
6002
7002
KLÁR Pavel
TOLAR Pavel
KUBÁČ Petr
HOUDEK Vratislav
1962
1964
1963
1964
2V BIKERS
2V BIKERS
2V BIKERS
2V BIKERS
CZE
CZE
CZE
CZE
FV zaplaceno
BD Kalparta 4003
5003
6003
7003
KUBELKA Libor
KUNCE Jiří
NOVÁK Tomáš
ŠPERKER Roman
1976
1977
1976
1975



CZE
CZE
CZE
CZE
FM zaplaceno
Beespee.cz 2015
3015
ROUBAL Jaroslav
KUČA Jindřich
1968
1989
Beespee.cz
Beespee.cz
CZE
CZE
DM zaplaceno
Berounská Zadnice 4012
5012
6012
7012
BUREŠ Kamil
FRIEDEL Jan
DVOŘÁK Miroslav
SUCHAN Zdeněk
1979
1977
1982
1981



CZE
CZE
CZE
CZE
FM zaplaceno
bukvice.cz A 4015
5015
6015
7015
CHMELÍKOVÁ Radka
NEPRAŠ Jakub
NEPRAŠ Martin
KRAJÍČEK Jiří
1979
1980
1982
1975
bukvice.cz A
bukvice.cz A
bukvice.cz A
bukvice.cz A
CZE
CZE
CZE
CZE
FMIX zaplaceno
bukvice.cz B 4016
5016
6016
7016
JEŽKOVÁ Radka
ČEPA Petr
ČEPA Martin
BRABEC Petr
1978
1974
1972
1975
bukvice.cz B
bukvice.cz B
bukvice.cz B
bukvice.cz B
CZE
CZE
CZE
CZE
FMIX zaplaceno
CentralBike 1 2011
3011
DITTRICH Jan
VLÁČIL Jan
1974
1958
CentralBike
CentralBike
CZE
CZE
DM zaplaceno
CentralBike 2 2012
3012
VLÁČIL Jakub
MAXOVÁ Petra
1984
1986
CentralBike
CentralBike
CZE
CZE
DMIX zaplaceno
Crazy Diamonds 4010
5010
6010
7010
TURZA Pavel
VONDRA Jiří
WEBER Ivo
ČERNÝ Jan
1977
1973
1973
1979
SP Kolo
Praha 3
Praha 4
Kolín
CZE
CZE
CZE
CZE
FM zaplaceno
CYKE-BIKE 4011
5011
6011
7011
MATĚNA Ondřej
ŠELLEI Lukáš
MACEK Josef
POPEK Karel
1984
1989
1978
1991
CIKE-BIKE
CIKE-BIKE
CIKE-BIKE
CIKE-BIKE
CZE
CZE
CZE
CZE
FM zaplaceno
Dračiska 2007
3007
FAJGARA Luděk
FAJGARA David
1965
1994
Dračiska
Dračiska
CZE
CZE
DM zaplaceno
Dream Team Kladno 4001
5001
6001
7001
VOŠTINKA Jan
VOŠTINKA Martin
VOŠTINKOVÁ Iva
NOVÁK Petr
1970
1972
1973
1970
Dream Team Kladno
Dream Team Kladno
Dream Team Kladno
Dream Team Kladno
CZE
CZE
CZE
CZE
FMIX zaplaceno
Chrti 2014
3014
LIŠKA Martin
ŠAFAŘÍK Milan
1984
1970

CZE
CZE
DM zaplaceno
Kofola Sensor MTB Team 4005
5005
6005
7005
KLOFANDA Martin
KUTHAN Roman
KLAP David
KUGLER Zbyněk
1977
1968
1975
1981
Kofola Sensor MTB Team
Kofola Sensor MTB Team
Kofola Sensor MTB Team
Kofola Sensor MTB Team
CZE
CZE
CZE
CZE
FM zaplaceno
12

 

 
© 2009 Mgr. Michal Dalecký, created by SportSoft