Valašská 24


  • 26.06.2010 - 27.06.2010
  • Hřiště TJ Sokol Bystřička
SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 180 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
71 BÁBOR Lukáš 1991 X-SPORTS CZE SM zaplaceno
4 BEDNÁŘ Petr 1980 bicy.cz CZE SM v procesu
53 BEK Tomáš 1980 X-Sports CZE SM v procesu
31 DOLEŽAL Martin 1987 Ostrava CZE SM v procesu
61 EICHLER Zdeněk 1953 RKcyklosVM CZE VM v procesu
85 HANÁK Hynek 1980 NOVEKOLO.CZ CZE SM v procesu
9 KIRN Milan 1983 beer inside team SVK SM v procesu
66 KLIMEŠ David 1980 Vsetín CZE SM v procesu
22 KOČÍB Josef 1988 Vidče CZE SM zaplaceno
21 KOPECKÝ Petr 1975 Nevix Haug-land Team CZE SM v procesu
24 KUCHMISTRZ Andrzej 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM v procesu
87 LICHOTA Jiří 1979 BIKESHOP Ostrava CZE SM v procesu
57 LUKÁŠ Mráz 1979 X - SPORTS CZE SM zaplaceno
34 LYČKA Zdeněk 1955 Sokol Sedliště CZE VM zaplaceno
40 MATUSEK Robert 1974 SPORTOGRAF.COM GER SM v procesu
56 MATUSIKOVA Simona 1974 Valasska 24 CZE SW zaplaceno
59 MÍL Petr 1971 Jump Sport Frýdek-Místek CZE SM v procesu
28 MORGENSTERN Jakub 1981 Rotorbike CZE SM v procesu
88 PAVIČ Jiří 1964 NOVEKOLO.CZ CZE SM v procesu
10 PAVLIŠTÍK Lukáš 1984 Valašské meziříčí CZE SM v procesu
86 POSPÍŠIL Petr 1978 NOVEKOLO.CZ CZE SM v procesu
74 ROUBALÍKOVÁ Hana 1982 Praha CZE SW zaplaceno
84 ŠIMA Miloš 1973 Stará Turá SVK SM v procesu
11 TILANDY Rado 1969 1 CK Trenčín Zámostie SVK VM v procesu
7 TROJAN Martin 1962 Liberec CZE VM v procesu
75 UHLÍK Petr 1978 ASHC CZE SM zaplaceno
15 UTINEK Vašek 1980 DT SWISS BIKE TEAM CZE SM v procesu
73 VEVERA Ondřej 1984 Cyklovendelíni CZE SM zaplaceno
27 ZAHRADNÍK Karel 1976 KTD CZE SM v procesu
17 BÁBOR Bohuslav 1965 X-SPORTS CZE VM zaplaceno
8 BALKO Rastislav 1979 CYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA SVK SM zaplaceno
35 BARTÍK Patrik 1976 Drásal Team Holešov CZE SM zaplaceno
14 BAUMRUK Petr 1981 Pebecka CZE SM zaplaceno
12 BOŽÁK Svatopluk 1977 Valašská 24 CZE SM zaplaceno
2 BUČO Denis 1974 bicy.cz CZE SM zaplaceno
43 BUŠTÍK Jan 1978 Merops Biking Team CZE SM zaplaceno
82 DOLEČEK Ondřej 1978 CZE SM zaplaceno
79 DUŠEK Břetislav 1964 CZE SM zaplaceno
26 FOJTÍK Radim 1970 Černí koně CZE SM zaplaceno
30 GRAUZELOVÁ Ľudmila 1983 Bratislava SVK SW zaplaceno
72 GREGOR Michal 1979 Bratislava SVK SM zaplaceno
38 HEČKO Martin 1987 spapap.badl.org CZE SM zaplaceno
1 HUBAČ Rastislav 1972 bicy.cz Slovensko SVK SM zaplaceno
83 CHOVANEC Peter 1983 CZE SM zaplaceno
62 CHUCHMA Pavel 1977 Brumov CZE SM zaplaceno
42 JOCHEC Marek 1985 Nový Hrozenkov CZE SM zaplaceno
23 KANDRÁČ Michal 1971 damika CZE SM zaplaceno
51 KORČEK Martin 1981 Merops bike team CZE SM zaplaceno
78 KRISTAN Luboš 1962 CZE SM zaplaceno
39 KŘÍVA Tomáš 1979 SKC Brno CZE SM zaplaceno
123

 

 
© 2009 Občanské sdružení Valašská 24, created by SportSoft