Cyklopozitívnych 24 hodín 2010


  • 10.07.2010 - 11.07.2010
  • Turie /okres Žilina/
SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 159 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
49 ANTON Durina 1978 Zilina SVK SM v procesu
31 BARAN Jozef 1968 Terchova SVK SM v procesu
48 BARTÁK Michal 1985 CK BIKESPORT Nová Dubnica SVK SM v procesu
50 CHOVANEC Peter 1983 Los Peros SVK SM v procesu
47 KOVÁČIK Jozef 1976 RÍVIA - TEAM ŽILINA SVK SM v procesu
9 KUCHMISTRZ Andrzej 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM v procesu
43 LÁNÍK Michal 1977 MTB Ondřejník CZE SM v procesu
15 MATEJOVIC Michal 1984 CTK Viking Banovce SVK SM v procesu
39 MATUŠÍKOVÁ Simona 1974 Valašská 24 CZE SW v procesu
52 MUŽÍK Jozef 1949 Žilina SVK SM v procesu
25 PAVEL Detvay 1976 Wienerberger Bike Team CZE SM v procesu
26 PINČÁK Štefan 1972 Žilina SVK SM v procesu
24 ROBERT Matusek 1974 SPORTOGRAF.COM GER SM v procesu
13 ŠIMA Miloš 1973 Stará Turá SVK SM v procesu
2 TILANDY Rado 1969 www.jacon.sk SVK VM v procesu
28 TROJAN Martin 1962 Liberec CZE VM v procesu
51 VALKO Lubomir 1992 Košice SVK SM v procesu
6 ŽUBOR Ľubomír 1978 beer inside team SVK SM v procesu
8 BALKO Rastislav 1979 CYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA SVK SM zaplaceno
11 BOŽÁK Svatopluk 1977 Valašská 24 CZE SM zaplaceno
27 FUČEK Michal 1990 Žilina SVK SM zaplaceno
44 GAJDOŠÍK Tibor 1960 Rajecké Teplice SVK VM v procesu
22 GRAUZELOVÁ Ľudmila 1983 Bratislava SVK SW zaplaceno
18 HANÁK Hynek 1980 BIKE SHOP CZE SM zaplaceno
7 HUBAČ Rastislav 1972 bicy.cz Slovensko SVK SM zaplaceno
16 IMRICH Martin 1986 Cyklomag SVK SM zaplaceno
23 KANDRÁČ Michal 1971 damika CZE SM zaplaceno
1 KIRN Milan 1983 beer inside team SVK SM zaplaceno
40 KOCMAN Pavel 1968 COS Brno CZE VM zaplaceno
29 KONEČNÝ Karel 1978 Košice SVK SM zaplaceno
32 KUBÍČEK Čestmír 1956 Valašská 24 CZE VM zaplaceno
33 KUBÍČKOVÁ Hana 1961 Valašská 24 CZE VW zaplaceno
17 LICHOTA Jiřík 1979 BikeShop Ostrava CZE SM zaplaceno
41 MARKOVIČ Michal 1992 beer inside team SVK SM zaplaceno
10 MAZÁK Lukáš 1986 Tj Sokol Hrabenov CZE SM zaplaceno
5 MELIŠ Juraj 1985 MTBiker.sk SVK SM zaplaceno
12 NAVRÁTIL Radek 1966 Valašslá24 CZE VM zaplaceno
36 ONDROVIČ Radovan 1976 TURBIKE Pezinok SVK SM zaplaceno
21 PAVIČ Jiří 1964 Bikeshop Ostrava CZE VM zaplaceno
34 PLŠEK Martin 1977 LesTrompes CZE SM zaplaceno
19 POSPÍŠIL Petr 1978 Bikeshop Ostrava CZE SM zaplaceno
14 REKTOŘÍK Milan 1965 JE-TI model Příbor CZE VM zaplaceno
38 RONDÍKOVÁ Katarína 1981 Horný Hričov SVK SW zaplaceno
4 ŠTAJNC Milan 1973 Jihlavské bajky CZE SM zaplaceno
3 ŠVEJDA Martin 1971 Brno CZE SM zaplaceno
45 VEVERA Ondřej 1984 Cyklovendelíni CZE SM zaplaceno
46 VOJTÍČKA Milan 1978 Ostrava CZE SM zaplaceno
35 VYŠÍNOVÁ Monika 1982 LesTrompes CZE SW zaplaceno
42 ŽIVČÁK Peter 1983 beer inside team SVK SM zaplaceno
bara 2004
3004
SNOPKO Milan
KUKUCKA Dusan
1986
1986

SVK
SVK
DM zaplaceno
12

 

 
© 2009 CYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA n.o., created by SportSoft