BIKE MARATON I4WIFI 24HOURS MTB


  • 14.06.2008 - 15.06.2008
  • Liberec - RASAV

SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 371 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
96 JIREČEK Petr 1976 Frýdlant v Čechách CZE SM v procesu
60 BENEDIKT Zdeněk 1961 HK Rakovník CZE SM zaplaceno
79 BLAŽEJ Petr 1973 Praha 4 - Šeberov CZE SM zaplaceno
35 BOBKO Michal 1977 Adamec chlazení CZE SM v procesu
57 BOČEK Rudolf 1954 Cykloservis Souček Jičín CZE SM zaplaceno
78 BRODSKÝ Tomáš 1971 Broček Team CZE SM zaplaceno
74 BŘEZOVJÁK Pavel 1981 Valašské Meziříčí CZE SM zaplaceno
49 ČAPEK Lubomír 1974 KÚC Bike sport Ústí n. L. CZE SM zaplaceno
19 DOLEŽAL Juraj 1976 AUTOMAX-Martin SVK SM zaplaceno
72 DUŠEK Břetislav 1964 MMB Třebenice CZE SM zaplaceno
93 ELIAŠ Josef 1961 Hrdějovice CZE SM v procesu
69 FABIÁN Vít 1976 Liberec 24 CZE SM zaplaceno
36 FOJTÍK Josef 1965 KÚC Bike sport Ústí nad Labem CZE SM zaplaceno
43 HABR Lukáš 1978 TRI-SKI-KLUBKOHA NÁCHOD CZE SM zaplaceno
76 HANYK Pavel 1982 Velo Vit CZE SM zaplaceno
38 HLUBUČEK Ladislav 1963 Turnov CZE SM zaplaceno
89 HOŘAVKA Jiří 1964 Koncák CZE SM zaplaceno
63 HROZA Libor 1963 Ho Holesovice CZE SM v procesu
48 HRUBEC Milan 1954 CK Nymburk CZE SM v procesu
46 HRUŠKA Kamil 1976 TRI-SKI-KLUB-KOHA Náchod CZE SM zaplaceno
62 HUDEČEK Ondřej 1989 Cyklolasl.cz CZE SM zaplaceno
25 HYNEŠ Ondřej 1987 Vochmel team CZE SM zaplaceno
54 CHLÍBEK Václav 1971 Brno CZE SM zaplaceno
39 CHLÍBKOVÁ Daniela 1967 Red Point Teplice nad Metují CZE SW zaplaceno
77 CHUDÝ Radek 1971 nejdek CZE SM zaplaceno
90 JAROSLAV Zelenka 1980 Hrádek nad Nisou CZE SM v procesu
28 JELÍNEK Petr 1977 TTK Slavia VŠ Plzeň CZE SM zaplaceno
16 JÍLEK Milan 1961 SAC Bělá pod Bezdězem CZE SM zaplaceno
37 KAMIŠ Jirka 1959 Hodkovice CZE SM zaplaceno
23 KANDRÁČ Michal 1971 Hlásná Třebaň CZE SM zaplaceno
98 KASAL Milan 1964 Veteran club Liberec CZE SM zaplaceno
97 KAVAN Michal 1951 Liberec 15 CZE SM v procesu
31 KIRN Milan 1983 beer inside team SVK SM v procesu
33 KLHŮFEK Jiří 1969 Napajedla CZE SM zaplaceno
66 KOMINEK Martin 1975 Turnov CZE SM zaplaceno
9 KORDA Karel 1963 wide bike CZE SM zaplaceno
22 KORDOVÁ Adéla 1979 Liberec CZE SW v procesu
10 KOTEK Martin 1970 Barový povaleči CZE SM zaplaceno
7 KOZLÍK Pavel 1963 BikeBase.cz CZE SM zaplaceno
47 KRAUS Jiří 1975 TRI-SKI-KLUB KOHA NÁCHOD CZE SM zaplaceno
94 KŘÍVA Tomáš 1979 HOB Bikers 2006 CZE SM v procesu
6 KŘÍŽ Zdeněk 1972 VIG+racing team CZE SM v procesu
2 KUCHMISTRZ Andrzej 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM v procesu
41 LAIBL Vladimír 1961 Yaroo Sukorady CZE SM zaplaceno
64 MÁCHA Tomáš 1984 Prha 4 CZE SM zaplaceno
1 MALÝ Ondřej 1984 Extreme Bike Team CZE SM zaplaceno
86 MANDAK David 1975 bicykly.cz CZE SM zaplaceno
40 MATUSEK Robert 1974 DELL SVK SM v procesu
21 MAZÁK Lukáš 1986 Sokol Hrabenov CZE SM zaplaceno
27 MELICHAR Martin 1982 Vejprnice CZE SM zaplaceno
1234

 

 
© 2009 ASA Turnov, created by SportSoft