GIANT Vimperská 24 a Vodnický "sprint" dvojic


  • 07.08.2010 - 08.08.2010
  • Vimperk - sportovní areál Vodník
SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 149 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
25 BAUMRUKOVÁ Petra 1979 Pebecka CZE SW zaplaceno
15 BEK Tomáš 1980 X-Sports CZE SM v procesu
18 DETVAY Pavel 1976 Wienerberger Bike Team CZE SM v procesu
35 FAJGARA Luděk 1965 Dračiska CZE VM v procesu
34 HAŠKOVÁ Eva 1973 HEPOS Plzen CZE SW v procesu
39 HOLNA Jan 1972 Praha 6 CZE SM zaplaceno
27 KANDRÁČ Michal 1971 damika CZE SM zaplaceno
29 KARAS Tomáš 1975 ROCK CAFÉ Praha CZE SM zaplaceno
22 KOLDINSKÝ Jan 1985 KČT MTB Kralupy CZE SM zaplaceno
13 KOZÁK Tomáš 1971 Hepos Plzeň CZE SM zaplaceno
38 KRALIK Jakub 1987 Strážný CZE SM zaplaceno
19 KUBÍČEK Čestmír 1956 Valašská 24 CZE VM v procesu
20 KUBÍČKOVÁ Hana 1961 Valašská 24 CZE VW v procesu
2 KUCHMISTRZ Andrzej 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM v procesu
26 KYSELA Tomáš 1980 Cyklo World CZE SM zaplaceno
24 MATUŠÍKOVÁ Simona 1974 Valašská 24 CZE SW zaplaceno
12 MUSIL Radek 1979 DNR CZE SM zaplaceno
5 PAVEZA Ondřej 1979 Pyreneyan Flea CZE SM zaplaceno
16 REKTOŘÍK Milan 1965 JE-TI model Příbor CZE VM zaplaceno
23 SYNEK Aleš 1965 VSK Vsetín CZE VM zaplaceno
21 ŠIMEK Karel 1973 KČT MTB Kralupy CZE SM zaplaceno
14 ŠKLÍBA Josef 1980 Štětí CZE SM zaplaceno
3 ŠTAJNC Milan 1973 Jihlavské bajky CZE SM zaplaceno
17 TALAVAŠEK Michal 1984 ..... CZE SM v procesu
1 TROJAN Martin 1962 Liberec CZE VM v procesu
31 VEJROSTA Zdeněk 1961 KČT MTB Kralupy CZE VM zaplaceno
32 VEJROSTOVÁ Romana 1965 KČT MTB Kralupy CZE VW zaplaceno
33 VEVERA Ondřej 1984 Cyklovendelíni CZE SM zaplaceno
36 VRKOČ Robert 1981 Praha 10 CZE SM zaplaceno
28 ZRNOVÁ Lucie 1984 ROCK CAFÉ Praha CZE SW zaplaceno
7 BALKO Rastislav 1979 CYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA SVK SM v procesu
8 BAUMRUK Petr 1981 Pebecka CZE SM zaplaceno
10 HAVEL Petr 1971 samotář CZE SM zaplaceno
37 HODR David 1984 Merida Biking Team CZE SM zaplaceno
9 KOPECKÝ Petr 1975 Nevix Haug-land Team CZE SM zaplaceno
4 MAZÁK Lukáš 1986 Tj Sokol Hrabenov CZE SM zaplaceno
6 ŠVEJDA Martin 1971 Brno CZE SM zaplaceno
2V BIKERS '24 2008
3008
HOUDEK Robin
JANOUŠEK Filip
1986
1985
2V BIKERS
2V BIKERS
CZE
CZE
DM zaplaceno
2V BIKERS OLD 4009
5009
6009
7009
KLÁR Pavel
TOLAR Pavel
KUBÁČ Petr
HOUDEK Vratislav
1962
1964
1963
1964
2V BIKERS
2V BIKERS
2V BIKERS
2V BIKERS
CZE
CZE
CZE
CZE
FV zaplaceno
Bebínci 2502
3502
HOJDEKR Martin
KOBR Filip
1995
1995
Ski klub Šumava
Ski klub Šumava
CZE
CZE
2T10 zaplaceno
Bike Klub Lipany 4013
5013
6013
7013
ŠPANIHELOVÁ Katarína
URBANOVSKÝ Andrej
FELTOVIČ Lubomir
KRAJŇÁK Peter
1981
1978
1978
1977
Bike Klub Lipany
Bike Klub Lipany
Bike Klub Lipany
Bike Klub Lipany
SVK
SVK
SVK
SVK
FMIX zaplaceno
Bike Team Filip 4018
5018
6018
7018
ANDRLE Pavel
ČECHUROVÁ Martina
ČECHURA Michal
ŠVARC Jiří
1971
1978
1976
1979
Plzeň


CZE
CZE
CZE
CZE
FMIX v procesu
CentralBike 2009
3009
VLÁČIL Jakub
MAXOVÁ Petra
1984
1986
CentralBike
CentralBike
CZE
CZE
DMIX zaplaceno
CentralBike 2010
3010
VLÁČIL Jan
DITTRICH Jan
1958
1974
CentralBike
CentralBike
CZE
CZE
DM zaplaceno
cyklo sport pit-stop 2022
3022
JANEČEK Ondřej
KAŠPAR Ondřej
1990
1990
cyklo sport pit-stop
cyklo sport pit-stop
CZE
CZE
DM zaplaceno
Cyklobulf Hrobce 4006
5006
6006
7006
LANDKAMMER Ondřej
FEJFÁREK Tomáš
DOUCHA Aleš
ZAHRADNÍKOVÁ Pavla
1987
1983
1982
1988
Cyklobulf Hrobce
Cyklobulf Hrobce

Cyklobulf Hrobce
CZE
CZE
CZE
CZE
FMIX zaplaceno
dimp-GIANT 4020
5020
6020
7020
MYŠKA Petr
NOVÝ Milan
JAUERING Martin
NĚMOTA Pavel
1965
1965
1964
1967
Čelákovice
Brandýs nad Labem
Praha 6
Praha 5
CZE
CZE
CZE
CZE
FV zaplaceno
diskotýpci 4019
5019
6019
7019
MALÝ Lukáš
JANDA Aleš
HARAZIM Karel
KAMLER Pepa
1988
1990
1990
1988



CZE
CZE
CZE
CZE
FM zaplaceno
Double Bikers 2503
3503
HABART Martin
PEŠL Vladimír
1993
1993

CZE
CZE
2T10 v procesu
Dračiska 2018
3018
FAJGARA David
FAJGAROVÁ Pája
1994
1980
Dračiska
Dračiska
CZE
CZE
DMIX v procesu
12

 

 
© 2009 SportSoft, created by SportSoft