BIKE MARATON AMULET 24hours MTB & 12hours MTB „TĚŽKÁ POHODA“


  • 12.06.2010 - 13.06.2010
  • Liberec - RASAV

SportSoft - timing & resulting

Seznam týmů

Celkem přihlášeno 463 závodníků.

Vyberte kategorii: Zobraz

TýmSt.č.JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
1 ANDRZEJ Kuchmistrz 1985 Cyklosport Bolesławiec POL SM zaplaceno
54 BÁBOR Bohuslav 1965 X - SPORTS CZE VM zaplaceno
29 BALKO Rastislav 1979 CYKLOPOZITÍV KLUB ŽILINA SVK SM v procesu
101 BARTÍK Patrik 1976 Drásal Team Holešov CZE SM v procesu
46 BAUMRUK Petr 1981 Pebecka CZE SM zaplaceno
114 BEK Tomáš 1980 X-sports CZE SM zaplaceno
76 BENEDIKT Zdenek 1961 HK Rakovnik CZE VM v procesu
104 BENSON Cory 1978 made-cz.com CZE SSS zaplaceno
134 BODÓ Ladislav 1967 RAMALA CZE SM v procesu
79 BÖHM Jiří 1982 Posázavský Patrioti CZE SM zaplaceno
56 BOŽÁK Svaťa 1977 Valašská 24 MTB racing team CZE SM zaplaceno
105 BULÍN Jan 1978 SoS Praha CZE SM zaplaceno
38 ČAPEK Lubomír 1974 KÚC Bike sport Ústí nad Labem CZE SM zaplaceno
63 DAVID Štěpánek 1979 Praha CZE SM zaplaceno
47 DETVAY Pavel 1976 Wienerberger Bike Team CZE SM v procesu
622 DITTRICH Jan 1974 CentralBike CZE SM12 zaplaceno
108 DUŠEK Břetislav 1964 MMB Třebenice CZE VM zaplaceno
39 ENDLER Filip 1988 KÚC Bike sport Ústí nad Labem CZE SM zaplaceno
35 FABIÁN Vítek 1976 Liberec CZE SM zaplaceno
40 FALTA Jiří 1980 GASSO TEAM CZE SM zaplaceno
9 FARSKÝ Martin 1988 Jablonec nad Nisou CZE SM zaplaceno
77 FLORIÁN Petr 1983 Ostředek CZE SM zaplaceno
34 GRANÁT David 1972 Rock Machine Cyklomax CZE SM zaplaceno
26 HABR Lukáš 1978 TRI SKI KLUB KOHA Náchod CZE SM zaplaceno
135 HAVLÍČEK Petr 1973 Cyklo Špicar Jilemnice CZE SM v procesu
112 HAWSON Ryan 1979 Cycling Australia AUS SM v procesu
65 HEŘMAN Dan 1978 Černošice CZE SM zaplaceno
90 HOLOUBEK Jiří 1970 Jihlavské bajky CZE SM zaplaceno
8 HOŠEK Jan 1983 Brno CZE SM zaplaceno
15 HRADIL Jan 1983 FREEBIKES.CZ CZE SM v procesu
13 HRNČÁL Martin 1988 Jablonec nad Nisou CZE SM zaplaceno
27 HRUŠKA Kamil 1976 TRI SKI KLUB KOHA Náchod CZE SM v procesu
66 CHLÍBKOVÁ Daniela 1967 Redpoint Pearl Izumi CZE VW zaplaceno
11 IGNASIAK Tomasz ignasiak 1969 Lubuszanie 73 POL VM v procesu
116 IŠTOK Martin 1980 Bludný kořen Liberec CZE SM v procesu
12 JAN Lexman 1967 TRI.SKI.KLUB KOHA NACHOD CZE SM zaplaceno
111 JAROLÍM Tom 1967 TOHAKU CZE VM zaplaceno
123 JÍNA Jiří 1958 Turnov CZE VM v procesu
132 JIREČEK Petr 1976 CZE SM v procesu
51 JOHANIDES Pavel 1978 PARDUBICE CZE SM v procesu
113 KAMIŠ Jiří 1959 Hodkovice nad Mohelkou CZE VM zaplaceno
592 KAŠŠOVIC Filip 1981 Liberec 25 CZE SM12 zaplaceno
126 KAVAN Michal 1951 Liberec CZE VM v procesu
88 KLIMEŠ Jaroslav 1971 AVANTICAFE CZE SM zaplaceno
21 KODYDEK Tomás 1978 TRICLUB DKA CZE SM v procesu
103 KOLÁČEK Petr 1976 Bikebox CZE SM zaplaceno
95 KOLDINSKÝ Jan 1985 KČT MTB Kralupy CZE SM zaplaceno
628 KOLÍNEK Tomáš 1978 MEDIC ASSIST CZE SM12 zaplaceno
637 KOŠŤÁL Libor 1970 CZE SM12 v procesu
72 KOTEK Martin 1970 Barový povaleči CZE SM zaplaceno
12345

 

 
© 2009 ASA Turnov o.s., created by SportSoft