GIANT Berounská 24hod
10.07.2010
Startovka týmů
|
Startovka závodníků
|
Aktuální pořadí týmů
|
Aktuální nejrychlejší kola
Data v databázi jsou aktualizována v intervalu 5 minut.
Startovka závodníků
Všechny kategorie
SM
SW
DM
DMIX
DW
FM
FC
FV
FW
FMIX
VM
VW
FF
Zobraz pořadí
Všechny kategorie
St.č.
Jméno
Ročník
Klub
Stát
Tým
Kategorie
1
ŠTAJNC Milan
1973
Jihlavské bajky
CZE
ŠTAJNC Milan
SM
detail
2
ŠVEJDA Martin
1971
Brno
CZE
ŠVEJDA Martin
SM
detail
3
MAZÁK Lukáš
1986
Tj Sokol Hrabenov
CZE
MAZÁK Lukáš
SM
detail
4
TŮMA Tomáš
1976
Prekov Team
CZE
TŮMA Tomáš
SM
detail
5
NAVRÁTIL Radek
1966
Valašská 24
CZE
NAVRÁTIL Radek
VM
detail
6
ŽÁDNÍK Michal
1964
Kladno
CZE
ŽÁDNÍK Michal
VM
detail
7
RITSCHL Erik
1977
Zdice
CZE
RITSCHL Erik
SM
detail
8
BÁBOR Bohuslav
1965
X-Sports
CZE
BÁBOR Bohuslav
SM
detail
9
BACO Josef
1976
Albania makadam team
CZE
BACO Josef
SM
detail
10
KYSELA Tomáš
1980
Cyklo World
CZE
KYSELA Tomáš
SM
detail
11
MALÝ Ondřej
1984
ebit.cz
CZE
MALÝ Ondřej
SM
detail
12
KANDRÁČ Michal
1971
damika
CZE
KANDRÁČ Michal
SM
detail
13
BAUMRUK Petr
1981
Pebecka
CZE
BAUMRUK Petr
SM
detail
14
BURSÍK Benedikt
1973
Kladno
CZE
BURSÍK Benedikt
SM
detail
15
GREGOR Luboš
1973
Bike Faktor Hobby Team
CZE
GREGOR Luboš
SM
detail
16
POKORNÝ Petr
1974
TJ Novo Kladno
CZE
POKORNÝ Petr
SM
detail
17
POLIAK Petr
1970
Vinařice
CZE
POLIAK Petr
SM
detail
18
ŠIMEK Karel
1973
KČT MTB Kralupy
CZE
ŠIMEK Karel
SM
detail
19
ŠIMON Václav
1991
Lokomotiva Beroun-OB
CZE
ŠIMON Václav
SM
detail
20
THŮMA Jakub
1981
JABLONEC NAD NISOU
CZE
THŮMA Jakub
SM
detail
21
VEJROSTA Jan
1991
KČT MTB Kralupy
CZE
VEJROSTA Jan
SM
detail
22
BENEŠ Michal j.
1960
Kokos team
CZE
BENEŠ Michal j.
VM
detail
23
KUBÍČEK Čestmír
1956
Valašská 24
CZE
KUBÍČEK Čestmír
VM
detail
24
MAREK Jan
1961
město Beroun
CZE
MAREK Jan
VM
detail
25
NĚMEC Pavel
1951
BEROUN
CZE
NĚMEC Pavel
VM
detail
26
REKTOŘÍK Milan
1965
JE-TI model Příbor
CZE
REKTOŘÍK Milan
VM
detail
27
VEJROSTA Zdeněk
1961
KČT MTB Kralupy
CZE
VEJROSTA Zdeněk
VM
detail
28
BAUMRUKOVÁ Petra
1979
Praha 9
CZE
BAUMRUKOVÁ Petra
SW
detail
29
HOLEKOVÁ Lenka
1978
PRAHA
CZE
HOLEKOVÁ Lenka
SW
detail
30
KUBÍČKOVÁ Hana
1961
Valašská 24
CZE
KUBÍČKOVÁ Hana
VW
detail
31
MATUŠÍKOVÁ Simona
1974
Valašská 24
CZE
MATUŠÍKOVÁ Simona
SW
detail
32
VEJROSTOVÁ Romana
1965
KČT MTB Kralupy
CZE
VEJROSTOVÁ Romana
VW
detail
33
ZRNOVÁ Lucie
1984
Rock Café Praha
CZE
ZRNOVÁ Lucie
SW
detail
34
VILHELMOVÁ Dana
1962
město Beroun
CZE
VILHELMOVÁ Dana
VW
detail
35
KRISTAN Luboš
1962
Alpin club Rokytnice nad Jizerou
CZE
KRISTAN LUBOŠ
VM
detail
36
KIRN Milan
1983
beer inside team
CZE
KIRN MILAN
SM
detail
37
RASTISLAV Balko
1979
CYKLOPOZITIV KLUB ŽILINA
CZE
BALKO RASTISLAV
SM
detail
38
JOHANIDES Pavel
1978
Velo BLAŽEK
CZE
JOHANIDES PAVEL
SM
detail
39
PABIŠKA Josef
1951
Motoklub Chrastava
CZE
PABIŠKA JOSEF
VM
detail
40
HUJER Petr
1977
Mammut
CZE
HUJER PETR
SM
detail
41
SCHOLZE René
1977
Tanvald
CZE
SCHOLZE RENÉ
SM
detail
42
DETVAY Pavel
1976
Wienerberger Bike Team
CZE
DETVAY PAVEL
SM
detail
43
VRŠECKÝ Robert
1962
BEROUN
CZE
VRŠECKÝ ROBERT
VM
detail
44
MAXOVÁ Hana
1965
Central Bike
CZE
MAXOVÁ HANA
VW
detail
45
MORKES David
1972
PRAHA
CZE
MORKES DAVID
SM
detail
46
MUZIKÁŘ Mojmír
1966
Yosukam
CZE
MUZIKÁŘ Mojmír
SM
detail
47
LÁNÍK Michal
1977
MTB Ondřejník
CZE
LÁNÍK Michal
SM
detail
48
TROJAN Martin
1962
Liberec
CZE
TROJAN MARTIN
VM
detail
49
PRŮŠA Stanislav
1964
Haven Extreme Team
CZE
PRŮŠA STANISLAV
VM
detail
50
KŘÍŽKOVSKÝ Matyáš
1991
Alltraining
CZE
KŘÍŽKOVSKÝ MATYÁŠ
SM
detail
1
2
3
4
Created by
SportSoft