GIANT Vimperská 24
07.08.2010
Startovka týmů
|
Startovka závodníků
|
Aktuální pořadí týmů
|
Aktuální nejrychlejší kola
Data v databázi jsou aktualizována v intervalu 5 minut.
Aktualizuj
Aktuální nejrychlejší kola
Všechny kategorie
SM
SW
DM
DMIX
DW
FM
FC
FV
FW
FMIX
VM
VW
2T10
Zobraz pořadí
Všechny kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Ročník
Stát
Tým
Kategorie
Pořadí kola
Průměrná rychlost
Čas kola
Průjezd cílem
1.
7019
KAMLER Pepa
1988
CZE
diskotýpci
FM
7
21.06 km/h
00:32:45
10:15:22
detail
2.
4019
MALÝ Lukáš
1988
CZE
diskotýpci
FM
1
20.27 km/h
00:34:02
14:00:44
detail
3.
3517
CSIRIK Jiří
1992
CZE
Penachym team
2T10
1
19.90 km/h
00:34:40
12:35:50
detail
4.
13
KOZÁK Tomáš
1971
CZE
KOZÁK
SM
2
19.75 km/h
00:34:56
13:12:51
detail
5.
7018
ŠVARC Jiří
1979
CZE
Bike Team Filip
FMIX
1
19.43 km/h
00:35:31
12:36:47
detail
6.
5019
JANDA Aleš
1990
CZE
diskotýpci
FM
1
19.15 km/h
00:36:01
15:15:11
detail
7.
6007
HERYÁN Lukáš
1987
CZE
VSK Vsetín
FMIX
2
18.93 km/h
00:36:26
13:17:35
detail
8.
2517
STOŠEK Viktor
1991
CZE
Penachym team
2T10
1
18.59 km/h
00:37:07
13:51:04
detail
9.
7007
GALDA Zdenek
1986
CZE
VSK Vsetín
FMIX
1
18.40 km/h
00:37:29
13:56:01
detail
10.
7020
NĚMOTA Pavel
1967
CZE
dimp-GIANT
FV
1
17.99 km/h
00:38:21
12:39:51
detail
11.
2024
OLEŠ Jiří
1989
CZE
InsportLine Team Lipník
DM
1
17.88 km/h
00:38:35
12:39:52
detail
12.
7001
ČAPEK Lubomír
1974
CZE
KÚC Bike Sport Supermix
FMIX
1
17.88 km/h
00:38:35
12:39:51
detail
13.
5005
TESAŘ Vladimír
1973
CZE
Kamzíci Záhorčice
FMIX
1
17.87 km/h
00:38:36
12:40:01
detail
14.
2022
JANEČEK Ondřej
1990
CZE
cyklo sport pit-stop
DM
1
17.82 km/h
00:38:43
12:40:03
detail
15.
6006
DOUCHA Aleš
1982
CZE
Cyklobulf Hrobce
FMIX
1
17.80 km/h
00:38:46
13:22:06
detail
16.
7
BALKO Rastislav
1979
SVK
BALKO
SM
1
17.71 km/h
00:38:57
12:40:37
detail
17.
6001
KALITA Radek
1969
CZE
KÚC Bike Sport Supermix
FMIX
1
17.50 km/h
00:39:25
14:03:42
detail
18.
7009
HOUDEK Vratislav
1964
CZE
2V BIKERS OLD
FV
1
17.47 km/h
00:39:29
15:15:44
detail
19.
2506
MONDL Jakub
1991
CZE
Mondlíci
2T10
1
17.45 km/h
00:39:31
12:40:47
detail
20.
6019
HARAZIM Karel
1990
CZE
diskotýpci
FM
1
17.44 km/h
00:39:33
12:40:48
detail
21.
12
MUSIL Radek
1979
CZE
MUSIL
SM
1
17.18 km/h
00:40:09
12:41:48
detail
22.
38
KRALIK Jakub
1987
CZE
KRALIK
SM
10
17.10 km/h
00:40:20
10:51:15
detail
23.
5016
PECH Roman
1962
CZE
Šumavský oldboys
FV
1
16.96 km/h
00:40:41
12:42:05
detail
24.
2025
TALAVAŠEK Michal
1984
CZE
Třináctka
DM
2
16.90 km/h
00:40:49
13:25:32
detail
25.
5020
NOVÝ Milan
1965
CZE
dimp-GIANT
FV
1
16.90 km/h
00:40:50
15:38:11
detail
26.
36
VRKOČ Robert
1981
CZE
VRKOČ
SM
1
16.86 km/h
00:40:55
12:42:39
detail
27.
5006
FEJFÁREK Tomáš
1983
CZE
Cyklobulf Hrobce
FMIX
1
16.82 km/h
00:41:00
12:42:13
detail
28.
4018
ANDRLE Pavel
1971
CZE
Bike Team Filip
FMIX
1
16.73 km/h
00:41:13
15:32:42
detail
29.
5015
BEK Jindřich
1985
CZE
FAVEL
FM
1
16.59 km/h
00:41:36
14:27:37
detail
30.
2009
VLÁČIL Jakub
1984
CZE
CentralBike
DMIX
1
16.53 km/h
00:41:44
12:43:20
detail
31.
6010
NOVÁČEK Roman
1981
CZE
Přežít a dojet!
FM
1
16.48 km/h
00:41:52
12:43:18
detail
32.
4006
LANDKAMMER Ondřej
1987
CZE
Cyklobulf Hrobce
FMIX
1
16.39 km/h
00:42:06
15:06:35
detail
33.
6020
JAUERING Martin
1964
CZE
dimp-GIANT
FV
1
16.33 km/h
00:42:15
17:04:42
detail
34.
3024
JOHN Martin
1989
CZE
InsportLine Team Lipník
DM
1
16.31 km/h
00:42:18
13:23:19
detail
35.
4010
VIMR Jindřich
1977
CZE
Přežít a dojet!
FM
1
16.25 km/h
00:42:27
13:26:58
detail
36.
2536
BRAUN Johny
1990
CZE
Lemry
2T10
1
16.22 km/h
00:42:31
12:43:45
detail
37.
4011
STOLÁŘ Daniel
1979
CZE
Nemáme najeto
FMIX
1
16.16 km/h
00:42:41
13:29:44
detail
38.
3536
JEDLIČKOVÁ Eva
1984
CZE
Lemry
2T10
1
15.97 km/h
00:43:12
14:17:13
detail
39.
4001
FIALA Jiří
1972
CZE
KÚC Bike Sport Supermix
FMIX
1
15.90 km/h
00:43:23
15:31:44
detail
40.
6018
ČECHURA Michal
1976
CZE
Bike Team Filip
FMIX
1
15.88 km/h
00:43:27
14:00:35
detail
41.
4020
MYŠKA Petr
1965
CZE
dimp-GIANT
FV
1
15.85 km/h
00:43:31
14:08:26
detail
42.
5013
URBANOVSKÝ Andrej
1978
SVK
Bike Klub Lipany
FMIX
3
15.85 km/h
00:43:31
19:21:19
detail
43.
3007
KORYTÁŘ Radim
1973
CZE
Valašská 24
DM
1
15.80 km/h
00:43:40
12:45:26
detail
44.
6013
FELTOVIČ Lubomir
1978
SVK
Bike Klub Lipany
FMIX
1
15.75 km/h
00:43:49
14:20:45
detail
45.
6008
HOLEČEK Míra
1983
CZE
Máslíčka
FM
1
15.60 km/h
00:44:14
12:45:54
detail
46.
4
MAZÁK Lukáš
1986
CZE
MAZÁK
SM
1
15.55 km/h
00:44:22
12:46:27
detail
47.
2004
ČÍŽEK Robert
1977
CZE
Eva a Robin
DMIX
1
15.51 km/h
00:44:28
12:46:21
detail
48.
7011
KNÁPEK Daniel
1974
CZE
Nemáme najeto
FMIX
1
15.47 km/h
00:44:35
12:45:58
detail
49.
46
PRŮŠA Stanislav
1964
CZE
Průša
VM
1
15.42 km/h
00:44:45
12:46:26
detail
50.
2005
SKOŘEPA Miroslav
1981
CZE
Ltd. Edition
DM
1
15.36 km/h
00:44:55
12:46:23
detail
1
2
3
Created by
SportSoft