Cyklopozitivních 24hod
10.07.2010
Startovka týmů
|
Startovka závodníků
|
Aktuální pořadí týmů
|
Aktuální nejrychlejší kola
Data v databázi jsou aktualizována v intervalu 5 minut.
Aktualizuj
Aktuální nejrychlejší kola
Všechny kategorie
SM
SW
DM
DMIX
DW
FM
FC
FV
FW
FMIX
VM
VW
FF
Zobraz pořadí
Všechny kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Ročník
Stát
Tým
Kategorie
Pořadí kola
Průměrná rychlost
Čas kola
Průjezd cílem
1.
5023
HALÍK Ján
1976
SVK
HHKP 500+
FM
5
27.84 km/h
00:22:37
20:52:59
detail
2.
7023
PALČÁK Jozef
1987
SVK
HHKP 500+
FM
3
27.03 km/h
00:23:18
17:17:07
detail
3.
4023
HUASER Tomáš
1982
SVK
HHKP 500+
FM
5
26.28 km/h
00:23:58
19:29:18
detail
4.
6023
KOČ Jaroslav
1988
SVK
HHKP 500+
FM
4
25.81 km/h
00:24:24
17:42:28
detail
5.
4007
MALEK Martin
1978
SVK
CK Bradlobike
FM
1
25.28 km/h
00:24:55
13:24:06
detail
6.
7020
LAŠAN Jozef
1992
SVK
Bike klub Lipany 4M
FM
1
24.20 km/h
00:26:01
14:56:43
detail
7.
43
LÁNÍK Michal
1977
CZE
LÁNÍK Michal
SM
2
24.14 km/h
00:26:05
12:55:57
detail
8.
8
BALKO Rastislav
1979
SVK
BALKO Rastislav
SM
2
24.11 km/h
00:26:07
12:55:54
detail
9.
5007
MALEK Ján
1982
SVK
CK Bradlobike
FM
1
23.60 km/h
00:26:41
12:28:02
detail
10.
5020
TRAUTENBERGER Michal
1980
SVK
Bike klub Lipany 4M
FM
3
23.47 km/h
00:26:50
18:22:18
detail
11.
6003
SLAVOMÍR Tulák
1974
SVK
DEMA 24 Team
FF
4
23.35 km/h
00:26:58
18:51:42
detail
12.
2022
OLEŠ Jiří
1989
CZE
INSPORTLINE TEAM LIPNÍK
DM
2
23.19 km/h
00:27:09
13:25:02
detail
13.
3022
JOHN Martin
1989
CZE
INSPORTLINE TEAM LIPNÍK
DM
1
23.05 km/h
00:27:19
12:56:46
detail
14.
6020
MACHALA Marko
1992
SVK
Bike klub Lipany 4M
FM
1
23.01 km/h
00:27:23
13:31:14
detail
15.
7014
JAKUBČÍK Tomáš
1981
SVK
CYKLOMANIA.sk RIDERS
FF
5
22.86 km/h
00:27:33
10:14:26
detail
16.
7007
ŽBODÁK Rastislav
1972
SVK
CK Bradlobike
FM
1
22.63 km/h
00:27:50
14:20:42
detail
17.
2021
FRÍBORT Fábio
1990
SVK
FRÍBORT Fábio
SM
1
22.46 km/h
00:28:03
12:29:34
detail
18.
2023
BUGÁN Alan
1974
SVK
EMSEKO BIKE
DMIX
3
22.43 km/h
00:28:05
14:20:41
detail
19.
4022
HOLÁŠ Juraj
1989
SVK
RÍVIA - TEAM ŽILINA
FM
1
22.19 km/h
00:28:23
12:29:50
detail
20.
4003
PARACKA Vladimir
1974
SVK
DEMA 24 Team
FF
1
22.01 km/h
00:28:37
12:58:08
detail
21.
5
MELIŠ Juraj
1985
SVK
MELIŠ Juraj
SM
1
21.92 km/h
00:28:44
12:30:26
detail
22.
11
BOŽÁK Svatopluk
1977
CZE
BOŽÁK Svatopluk
SM
1
21.87 km/h
00:28:48
12:30:27
detail
23.
4020
URBANOVSKÝ Andrej
1978
SVK
Bike klub Lipany 4M
FM
3
21.81 km/h
00:28:53
17:22:31
detail
24.
3016
LAZAR Ivan
1986
SVK
Kamikadze
DM
1
21.79 km/h
00:28:55
13:33:35
detail
25.
5003
STEPANOVSKY Igor
1978
CZE
DEMA 24 Team
FF
2
21.73 km/h
00:28:59
17:50:10
detail
26.
5008
MARUŠKIN Ján
1975
SVK
Priatelia destilovaného ovocia
FM
2
21.68 km/h
00:29:03
15:14:20
detail
27.
6009
ŠICHTA Tomáš
1980
SVK
spomartcyclo team
FM
1
21.65 km/h
00:29:05
13:37:58
detail
28.
5017
FELTOVIČ Ľubomír
1978
SVK
Bike klub Lipany
FMIX
5
21.50 km/h
00:29:18
19:37:12
detail
29.
2020
MILO Marcel
1989
SVK
Northland Team
DM
1
21.44 km/h
00:29:23
12:30:53
detail
30.
4008
CHVOJKA Peter
1980
SVK
Priatelia destilovaného ovocia
FM
2
21.31 km/h
00:29:34
14:44:09
detail
31.
6019
MICHÁLEK Michal
1995
SVK
DREAM team
FM
2
21.21 km/h
00:29:42
15:55:45
detail
32.
53
KRISTAN Luboš
1962
CZE
KRISTAN Luboš
VM
1
21.15 km/h
00:29:47
12:31:27
detail
33.
5024
GAŠPER Pavol
1967
SVK
PAANDIR
FV
1
21.15 km/h
00:29:47
13:03:02
detail
34.
10
MAZÁK Lukáš
1986
CZE
MAZÁK Lukáš
SM
1
21.09 km/h
00:29:52
12:31:49
detail
35.
6007
NOSKO Ján
1964
SVK
CK Bradlobike
FM
1
21.05 km/h
00:29:55
15:22:58
detail
36.
6015
MIŠÍK Maroš
1975
SVK
MARTIN
FM
1
21.05 km/h
00:29:56
12:31:19
detail
37.
2016
MIKLÁNEK Michal
1985
SVK
Kamikadze
DM
1
21.01 km/h
00:29:59
12:31:39
detail
38.
4014
MATÁK Andrej
1985
SVK
CYKLOMANIA.sk RIDERS
FF
1
20.96 km/h
00:30:03
12:31:37
detail
39.
5014
SMATANA Tomáš
1978
SVK
CYKLOMANIA.sk RIDERS
FF
1
20.92 km/h
00:30:07
16:48:06
detail
40.
7017
DANEK Jozef
1972
SVK
Bike klub Lipany
FMIX
1
20.89 km/h
00:30:09
13:34:56
detail
41.
2008
PUKAJ Tomáš
1984
SVK
Oravské stoely
DMIX
6
20.84 km/h
00:30:14
19:47:45
detail
42.
4024
SLEZÁČEK Anton
1968
SVK
PAANDIR
FV
1
20.73 km/h
00:30:23
12:32:06
detail
43.
4019
MICHÁLEK Jozef
1976
SVK
DREAM team
FM
3
20.69 km/h
00:30:27
17:01:32
detail
44.
3015
ORAVEC Peter
1970
SVK
Northland TrixBike
DM
1
20.68 km/h
00:30:27
13:04:19
detail
45.
2015
KREMEL Bruno
1964
SVK
Northland TrixBike
DM
1
20.61 km/h
00:30:34
12:32:20
detail
46.
7003
KUČERA Pavel
1974
SVK
DEMA 24 Team
FF
4
20.54 km/h
00:30:39
19:54:51
detail
47.
6017
KRAJŇÁK Peter
1977
SVK
Bike klub Lipany
FMIX
2
20.35 km/h
00:30:57
16:53:28
detail
48.
4009
NEMČOK Jozef
1957
SVK
spomartcyclo team
FM
1
20.29 km/h
00:31:02
12:32:39
detail
49.
4012
ŽITNÍK Tomáš
1980
SVK
TIRÁCI
FM
1
20.21 km/h
00:31:10
12:32:51
detail
50.
6013
MILAN Cerovský
1987
SVK
MTBiker.sk
FM
2
20.19 km/h
00:31:12
19:07:05
detail
1
2
3
4
Created by
SportSoft