St.č. | Tým | Kategorie | Závodníci | |
1 | ŠVEJDA-Brno | SM |
ŠVEJDA
|
detail
|
2 | MÍL-Animal Bikers + fitness linie | SM |
MÍL
|
detail
|
4 | HRUŠKA-TRI-SKI-KLUB-KOHA Náchod | SM |
HRUŠKA
|
detail
|
5 | HABR-TRI-SKI-KLUB-KOHA Náchod | SM |
HABR
|
detail
|
6 | JELÍNEK-Albania makadam team | SM |
JELÍNEK
|
detail
|
7 | BACO-Albania makadam team | SM |
BACO
|
detail
|
8 | BRŮŽA-Albania makadam team | SM |
BRŮŽA
|
detail
|
9 | TŮMA-Prekov Plzeň | SM |
TŮMA
|
detail
|
10 | TEPLÝ-allforsport.cz Úvaly | SM |
TEPLÝ
|
detail
|
11 | WAZLAVEK-URC Bikestore.cc | VM |
WAZLAVEK
|
detail
|
12 | FABIÁN-Liberec | SM |
FABIÁN
|
detail
|
13 | THŮMA-Mammut | SM |
THŮMA
|
detail
|
14 | ZVOLSKÝ-901 Bikes Team | SM |
ZVOLSKÝ
|
detail
|
15 | HROZA-Mammut | VM |
HROZA
|
detail
|
16 | MRKLAS-Cyklo club 2001 | VM |
MRKLAS
|
detail
|
17 | MAZÁK-TJ Sokol Hrabenov | SM |
MAZÁK
|
detail
|
18 | JEŽEK-Praha 4 | SM |
JEŽEK
|
detail
|
19 | RAISNER-Liberec | SM |
RAISNER
|
detail
|
20 | MORGENSTERN-Plzeň | SM |
MORGENSTERN
|
detail
|
21 | TASSANYI-Ralsko | VM |
TASSANYI
|
detail
|
23 | KANDRÁČ-Hlásná Třebaň | SM |
KANDRÁČ
|
detail
|
24 | CHLÍBKOVÁ-RED POINT PEARL IZUMI | SW |
CHLÍBKOVÁ
|
detail
|
25 | ŠTEFAN-Lesní koutek Hradčany | SM |
ŠTEFAN
|
detail
|
26 | ŠTAJNC-Jihlavské bajky | SM |
ŠTAJNC
|
detail
|
27 | POLÁČEK-Adamec Chlazení | SM |
POLÁČEK
|
detail
|
28 | IGNASIAK-Lubuszanie 73 | SM |
IGNASIAK
|
detail
|
29 | SLUKA-Ralsko | VM |
SLUKA
|
detail
|
32 | HORÁČEK-MTB club Jilemnice | SM |
HORÁČEK
|
detail
|
33 | KORDOVÁ-WIDE BIKE | SW |
KORDOVÁ
|
detail
|
34 | MALÝ-Extreme Bike Team | SM |
MALÝ
|
detail
|
35 | ŠKLÍBA-Štětí | SM |
ŠKLÍBA
|
detail
|
36 | ČÍŽEK-Znojmo | SM |
ČÍŽEK
|
detail
|
37 | KŘÍVA-SKC Brno | SM |
KŘÍVA
|
detail
|
38 | ŽÁDNÍK-Kladno | VM |
ŽÁDNÍK
|
detail
|
39 | REKTOŘÍK-jeti-model | VM |
REKTOŘÍK
|
detail
|
40 | ČAPEK-KÚC Bike sport Ústí n. L. | SM |
ČAPEK
|
detail
|
44 | RUDOLECKÝ-Valašská 24 | SM |
RUDOLECKÝ
|
detail
|
45 | JÍLEK-SAC Belá pod Bezdezem | VM |
JÍLEK
|
detail
|
46 | Citrus bike team | SM |
ŠVÁCA
|
detail
|
48 | TROJAN-Bramborárna Němětice | SM |
TROJAN
|
detail
|
49 | VÁCLAV-hakakola | SM |
VÁCLAV
|
detail
|
50 | JANUŠ-South Park | SM |
JANUŠ
|
detail
|
51 | BOŽÁK-Valašská 24 | SM |
BOŽÁK
|
detail
|
52 | KOPECKÝ-Nevix Kadaň | SM |
KOPECKÝ
|
detail
|
53 | SEDLÁČEK-Tábor | SM |
SEDLÁČEK
|
detail
|
54 | PRŮŠA-Česká Lípa | VM |
PRŮŠA
|
detail
|
55 | LEGÁT-Advanced Beer Devices | SM |
LEGÁT
|
detail
|
56 | VERNER-Advanced Beer Devices | SM |
VERNER
|
detail
|
57 | KINDA-WEETLEM TEAM 2 | SM |
KINDA
|
detail
|
58 | ENDLER-Faktor Bike team Teplice | SM |
ENDLER
|
detail
|
|