Poř. | St.č. | Jméno | Ročník | Stát | Tým | Kategorie | Pořadí kola | Průměrná rychlost | Čas kola | Průjezd cílem | |
1. | 5054 | NEBESÁŘ Mário | 1983 | CZE |
BIG SHOCK TEAM
| FM | 2 | 26.65 km/h | 00:28:22 | 14:09:52 |
detail
|
2. | 4050 | MICHAL Kohoutek | 1987 | CZE |
WWW.STENAHOLESOVICE.CZ
| FM | 2 | 25.67 km/h | 00:29:27 | 17:39:11 |
detail
|
3. | 4039 | KECHRT Tomáš | 1981 | CZE |
Team Radka Vysloužila
| FM | 1 | 25.25 km/h | 00:29:56 | 13:43:25 |
detail
|
4. | 6041 | MARTIN Jan | 1983 | CZE |
SK Studenec A
| FMIX | 3 | 25.05 km/h | 00:30:10 | 19:27:29 |
detail
|
5. | 2047 | NĚMEC Luboš | 1977 | CZE |
Vokolek cycling team
| DM | 3 | 24.89 km/h | 00:30:22 | 15:53:43 |
detail
|
6. | 4024 | ČERNÝ Milan | 1978 | CZE |
Ski a Bike centrum Radotín
| FM | 1 | 24.85 km/h | 00:30:25 | 12:33:20 |
detail
|
7. | 7054 | ŠAFRÁNEK Václav | 1973 | CZE |
BIG SHOCK TEAM
| FM | 3 | 24.72 km/h | 00:30:35 | 16:51:27 |
detail
|
8. | 5024 | VITVAR Tomáš | 1982 | CZE |
Ski a Bike centrum Radotín
| FM | 3 | 24.35 km/h | 00:31:02 | 18:05:25 |
detail
|
9. | 6054 | NOUZÁK Miloš | 1977 | CZE |
BIG SHOCK TEAM
| FM | 3 | 24.28 km/h | 00:31:08 | 19:00:35 |
detail
|
10. | 4054 | STADTHERR Jaroslav | 1979 | CZE |
BIG SHOCK TEAM
| FM | 1 | 24.19 km/h | 00:31:15 | 15:46:32 |
detail
|
11. | 2040 | ŠŤASTNÝ Roman | 1979 | CZE |
Ked Cyklomax
| DM | 3 | 24.09 km/h | 00:31:23 | 17:05:40 |
detail
|
12. | 3040 | ZELENKA Radek | 1978 | CZE |
Ked Cyklomax
| DM | 7 | 23.89 km/h | 00:31:38 | 18:47:20 |
detail
|
13. | 6024 | ZIMA Ota | 1986 | CZE |
Ski a Bike centrum Radotín
| FM | 1 | 23.64 km/h | 00:31:58 | 15:55:17 |
detail
|
14. | 7014 | IŠKOT Martin | 2000 | CZE |
Al-chajda
| FMIX | 1 | 23.60 km/h | 00:32:01 | 13:19:46 |
detail
|
15. | 7024 | MIKOVEC Lukáš | 1988 | CZE |
Ski a Bike centrum Radotín
| FM | 3 | 23.60 km/h | 00:32:01 | 19:13:10 |
detail
|
16. | 3009 | MIKULE Ondra | 1988 | CZE |
Bikeři z Lomnice
| DM | 4 | 23.52 km/h | 00:32:08 | 16:21:38 |
detail
|
17. | 3047 | SVOBODA Pavel | 1971 | CZE |
Vokolek cycling team
| DM | 1 | 23.41 km/h | 00:32:17 | 12:35:15 |
detail
|
18. | 5039 | ZLÁMAL Tomáš | 1979 | CZE |
Team Radka Vysloužila
| FM | 3 | 23.26 km/h | 00:32:30 | 17:49:45 |
detail
|
19. | 4016 | UŠEL Ondřej | 1977 | CZE |
Cyklosport Kern
| FM | 1 | 23.16 km/h | 00:32:38 | 14:43:15 |
detail
|
20. | 7020 | NOVÝ Petr | 1977 | CZE |
ŠKODA AUTO team
| FC | 4 | 23.13 km/h | 00:32:41 | 21:02:02 |
detail
|
21. | 2042 | GRANÁT David | 1972 | CZE |
KED Cyklomax Ústí
| DM | 1 | 23.12 km/h | 00:32:41 | 14:32:45 |
detail
|
22. | 58 | ENDLER Filip | 1988 | CZE |
ENDLER-Faktor Bike team Teplice
| SM | 2 | 22.92 km/h | 00:32:59 | 13:16:32 |
detail
|
23. | 5037 | KIČÁK František | 1989 | CZE |
UNIJUNIOR BIKE TEAM POPRAD II
| FM | 10 | 22.80 km/h | 00:33:09 | 11:28:21 |
detail
|
24. | 2034 | ZAHULA Vít | 1990 | CZE |
Janči ski TEAM
| DM | 17 | 22.72 km/h | 00:33:16 | 10:53:07 |
detail
|
25. | 6037 | IŽDINSKÝ Jozef | 1981 | CZE |
UNIJUNIOR BIKE TEAM POPRAD II
| FM | 3 | 22.70 km/h | 00:33:18 | 20:18:53 |
detail
|
26. | 4051 | BIČÍK Robert | 1986 | CZE |
CYKLOHELIOS
| FMIX | 2 | 22.59 km/h | 00:33:27 | 16:38:32 |
detail
|
27. | 2027 | BÍLEK Aleš | 1979 | CZE |
Maratoncentrum A
| DM | 6 | 22.52 km/h | 00:33:34 | 19:52:06 |
detail
|
28. | 3004 | ZAVADIL Josef | 1973 | CZE |
Team Bike Perštejn
| DM | 2 | 22.43 km/h | 00:33:42 | 13:49:43 |
detail
|
29. | 2005 | KORIBSKÝ David | 1981 | CZE |
KARAKORAM
| DM | 2 | 22.43 km/h | 00:33:42 | 13:49:43 |
detail
|
30. | 4045 | LINHART Lukáš | 1980 | CZE |
Hattyho koně
| FM | 3 | 22.38 km/h | 00:33:46 | 19:48:12 |
detail
|
31. | 4028 | NOVOTNÝ Petr | 1981 | CZE |
Atombike Goofy Team
| FMIX | 12 | 22.37 km/h | 00:33:47 | 11:58:55 |
detail
|
32. | 4037 | SUCHÁR Miroslav | 1987 | CZE |
UNIJUNIOR BIKE TEAM POPRAD II
| FM | 2 | 22.23 km/h | 00:34:00 | 17:03:02 |
detail
|
33. | 5041 | VOTOČEK Filip | 1984 | CZE |
SK Studenec A
| FMIX | 2 | 22.02 km/h | 00:34:20 | 15:08:36 |
detail
|
34. | 4019 | ADAMŮ Pavel | 1966 | CZE |
Šroubárna Turnov bike team
| FC | 3 | 21.99 km/h | 00:34:23 | 18:00:02 |
detail
|
35. | 7030 | PETRŮJ Pavel | 1962 | CZE |
Valašská 24
| FV | 2 | 21.95 km/h | 00:34:26 | 16:57:36 |
detail
|
36. | 4029 | ANDĚL Marian | 1971 | CZE |
Valašská 24
| FMIX | 3 | 21.92 km/h | 00:34:29 | 18:19:43 |
detail
|
37. | 2032 | POLESNÝ Martin | 1980 | CZE |
ErgoLiberec
| DM | 1 | 21.87 km/h | 00:34:34 | 14:43:28 |
detail
|
38. | 7012 | HURÁŇ Martin | 1974 | CZE |
Team Bike Perštejn 3
| FM | 4 | 21.70 km/h | 00:34:50 | 20:33:03 |
detail
|
39. | 6030 | GALDA Vladimír | 1966 | CZE |
Valašská 24
| FV | 1 | 21.68 km/h | 00:34:52 | 13:15:12 |
detail
|
40. | 3034 | PRÁŠIL Vojta | 1990 | CZE |
Janči ski TEAM
| DM | 6 | 21.65 km/h | 00:34:55 | 20:13:22 |
detail
|
41. | 7031 | KUJAN Miroslav | 1963 | CZE |
KAMAX
| FC | 1 | 21.63 km/h | 00:34:57 | 13:58:24 |
detail
|
42. | 5029 | KORYTÁŘ Radim | 1973 | CZE |
Valašská 24
| FMIX | 2 | 21.60 km/h | 00:34:59 | 15:12:38 |
detail
|
43. | 6029 | SYNEK Aleš | 1965 | CZE |
Valašská 24
| FMIX | 3 | 21.59 km/h | 00:35:01 | 18:55:45 |
detail
|
44. | 3037 | ŠVANDA Ondřej | 1987 | CZE |
Maraton centrum Jičín 2
| DM | 3 | 21.47 km/h | 00:35:13 | 16:29:11 |
detail
|
45. | 20 | MORGENSTERN Jakub | 1981 | CZE |
MORGENSTERN-Plzeň
| SM | 1 | 21.44 km/h | 00:35:15 | 12:38:29 |
detail
|
46. | 5008 | POLÁK Michal | 1977 | CZE |
Bac Bakako ZV 80
| FM | 1 | 21.43 km/h | 00:35:16 | 16:36:01 |
detail
|
47. | 6028 | STAŇEK Pavel | 1976 | CZE |
Atombike Goofy Team
| FMIX | 3 | 21.42 km/h | 00:35:17 | 19:51:39 |
detail
|
48. | 6008 | BŘÍZA Jiří | 1985 | CZE |
Bac Bakako ZV 80
| FM | 7 | 21.39 km/h | 00:35:20 | 05:11:19 |
detail
|
49. | 52 | KOPECKÝ Petr | 1975 | CZE |
KOPECKÝ-Nevix Kadaň
| SM | 1 | 21.35 km/h | 00:35:24 | 12:38:54 |
detail
|
50. | 2002 | RICHTR Pavel | 1975 | CZE |
Bicyclecafe Sportkamery.cz
| DM | 1 | 21.32 km/h | 00:35:27 | 13:17:09 |
detail
|
|