Blackburn Jistebnická 24
30.08.2008
Startovka týmů
|
Startovka závodníků
|
Aktuální pořadí týmů
|
Aktuální nejrychlejší kola
Data v databázi jsou aktualizována v intervalu 5 minut.
Aktualizuj
Aktuální nejrychlejší kola
Všechny kategorie
SM
SW
DM
DMIX
DW
FM
FC
FV
FW
FMIX
Zobraz pořadí
Všechny kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Ročník
Stát
Tým
Kategorie
Pořadí kola
Průměrná rychlost
Čas kola
Průjezd cílem
1.
3010
NĚMEC Luboš
1976
CZE
VOKOLEK CYCLING TEAM
DM
4
28.13 km/h
00:24:04
15:31:02
detail
2.
6005
AŠKA Václav
1986
CZE
Poštovní spořitelna Marin MTB
FM
4
27.98 km/h
00:24:12
18:15:48
detail
3.
6015
SOUKUP Petr
1970
CZE
Galaxy GS Jistebnice
FV
1
27.65 km/h
00:24:30
12:51:00
detail
4.
2010
SVOBODA Pavel
1971
CZE
VOKOLEK CYCLING TEAM
DM
2
27.50 km/h
00:24:37
12:50:54
detail
5.
25
KŘÍŽ Zdeněk
1972
CZE
VIG racing
SM
2
27.38 km/h
00:24:44
12:51:01
detail
6.
24
ŠÍBL Radoslav
1980
CZE
Bikezone.cz/MRX
SM
2
27.36 km/h
00:24:45
12:51:01
detail
7.
4015
POLÁK Martin
1972
CZE
Galaxy GS Jistebnice
FV
2
27.00 km/h
00:25:05
14:09:21
detail
8.
7015
SMAZAL Václav
1961
CZE
Galaxy GS Jistebnice
FV
1
26.71 km/h
00:25:21
13:16:49
detail
9.
32
TRUNSCHKA Tomáš
1980
CZE
ČS MTB TEAM
SM
2
26.55 km/h
00:25:31
12:52:52
detail
10.
33
TOMEČEK Zdenek
1979
CZE
GALAXY GS JISTEBNICE
SM
1
26.31 km/h
00:25:44
12:26:39
detail
11.
7005
PROKOP Michal
1978
CZE
Poštovní spořitelna Marin MTB
FM
1
26.29 km/h
00:25:46
13:48:38
detail
12.
5005
NOUZÁK Miloš
1977
CZE
Poštovní spořitelna Marin MTB
FM
1
25.85 km/h
00:26:12
16:57:12
detail
13.
2015
BULÍN Jan
1978
CZE
Poštovní Spořitelna - Marin MTB
DMIX
7
25.80 km/h
00:26:15
17:28:08
detail
14.
4003
UŠEL Ondřej
1977
CZE
DKNV Team
FM
1
25.74 km/h
00:26:19
13:34:25
detail
15.
5015
RYBAŘÍK Pavel
1957
CZE
Galaxy GS Jistebnice
FV
4
25.67 km/h
00:26:23
19:01:23
detail
16.
4005
NOVOTNÝ Petr
1981
CZE
Poštovní spořitelna Marin MTB
FM
2
25.30 km/h
00:26:46
16:03:09
detail
17.
4011
SOMMER Michael
1976
CZE
BOYS FROM HELL
FM
4
25.24 km/h
00:26:50
18:40:30
detail
18.
4004
ANDĚL Marian
1971
CZE
Valašská 24
FV
3
25.01 km/h
00:27:05
16:45:49
detail
19.
7010
DOSTÁL David
1979
CZE
VEGET team
FMIX
1
24.68 km/h
00:27:27
15:45:46
detail
20.
3014
ZIKMUND Petr
1983
CZE
CYCLING Tábor 2
DM
1
24.66 km/h
00:27:28
12:28:41
detail
21.
7004
SYNEK Aleš
1965
CZE
Valašská 24
FV
1
24.66 km/h
00:27:28
13:54:13
detail
22.
3002
KONVIČKA Adam
1977
CZE
SACHASPORT Ostrava
DM
1
24.64 km/h
00:27:29
12:28:43
detail
23.
10
BARTÍK Patrik
1976
CZE
Drásal Team Holešov
SM
1
24.63 km/h
00:27:30
12:28:41
detail
24.
2013
ŽENÍŠEK Jiří
1982
CZE
CYCLING Tábor
DM
1
24.62 km/h
00:27:31
12:28:43
detail
25.
4001
SYNEK Lukáš
1980
CZE
Vidimský masakr
FMIX
4
24.59 km/h
00:27:33
18:45:59
detail
26.
8
KUCHMISTRZ Andrzej
1985
POL
Cyklosport Bolesławiec
SM
1
24.58 km/h
00:27:33
12:28:42
detail
27.
15
DĚDIČ Michal
1984
CZE
Drásal Team Holešov
SM
1
24.54 km/h
00:27:36
12:28:48
detail
28.
3005
ŠKORPÍK Jiří
1980
CZE
Cyklo ski klub Polička
DM
1
24.50 km/h
00:27:39
12:28:40
detail
29.
5004
KORYTÁŘ Radim
1973
CZE
Valašská 24
FV
2
24.47 km/h
00:27:40
14:22:28
detail
30.
2005
ŠAFÁŘ Martin
1974
CZE
Cyklo ski klub Polička
DM
2
24.37 km/h
00:27:47
14:22:30
detail
31.
2002
RÁBL Martin
1979
CZE
SACHASPORT Ostrava
DM
1
24.13 km/h
00:28:04
13:25:57
detail
32.
9
KOZLÍK Pavel
1963
CZE
BikeBase.cz
SM
12
24.02 km/h
00:28:11
18:00:36
detail
33.
4010
CHARVÁT Arne
1959
CZE
VEGET team
FMIX
3
24.00 km/h
00:28:13
19:27:10
detail
34.
3004
ŠEBESTA Vladimír
1977
CZE
Animal Bikers
DM
1
23.95 km/h
00:28:17
13:00:15
detail
35.
2003
SVOBODA Miloslav
1978
CZE
Velointest
DMIX
1
23.64 km/h
00:28:39
12:29:46
detail
36.
34
RYJÁČEK Filip
1975
CZE
GALAXY GS JISTEBNICE
SM
1
23.60 km/h
00:28:42
12:29:47
detail
37.
4008
SMIČKA Tomáš
1980
CZE
trinnity.cz
FM
3
23.54 km/h
00:28:46
17:59:51
detail
38.
6002
ŠPAČEK Petr
1963
CZE
RK Cyklos Val. Mez
FV
2
23.52 km/h
00:28:47
14:33:41
detail
39.
6011
DERDA Robert
1981
CZE
BOYS FROM HELL
FM
2
23.51 km/h
00:28:48
17:42:44
detail
40.
6004
SOLAŘ Dušan
1961
CZE
Valašská 24
FV
1
23.50 km/h
00:28:49
13:26:13
detail
41.
28
MORGENSTERN Jakub
1981
CZE
Plzeň
SM
1
23.10 km/h
00:29:19
12:30:24
detail
42.
4002
NAVRÁTIL Radek
1966
CZE
RK Cyklos Val. Mez
FV
1
23.02 km/h
00:29:25
12:59:40
detail
43.
16
BOŽÁK Svatopluk
1977
CZE
ZS TEAM Hošťálková
SM
1
23.00 km/h
00:29:27
12:30:41
detail
44.
29
VYHNAL Frantisek
1973
CZE
PROTIVIN
SM
1
22.95 km/h
00:29:30
12:30:40
detail
45.
4009
LANDKAMMER Ondřej
1987
CZE
Kalhoty bez kapes
FMIX
1
22.91 km/h
00:29:34
12:30:41
detail
46.
3013
FARA Tomáš
1981
CZE
CYCLING Tábor
DM
1
22.86 km/h
00:29:38
13:27:38
detail
47.
2014
KRAMPL Michal
1984
CZE
CYCLING Tábor 2
DM
1
22.85 km/h
00:29:38
13:27:37
detail
48.
6006
KRAJNAK Peter
1977
CZE
Bike klub Lipany SK CZ
FMIX
1
22.84 km/h
00:29:39
13:35:40
detail
49.
3015
GRYCHOVÁ Eva
1976
CZE
Poštovní Spořitelna - Marin MTB
DMIX
1
22.77 km/h
00:29:44
15:25:20
detail
50.
22
MRÁZ Lukáš
1979
CZE
X-SPORTS
SM
1
22.72 km/h
00:29:49
12:31:10
detail
1
2
Created by
SportSoft