GIANT Berounská 24 MTB
26.07.2008
Startovka týmů
|
Startovka závodníků
|
Aktuální pořadí týmů
|
Aktuální nejrychlejší kola
Data v databázi jsou aktualizována v intervalu 5 minut.
Aktualizuj
Aktuální nejrychlejší kola
Všechny kategorie
SM
SW
DM
DMIX
DW
FM
FC
FV
FW
FMIX
Zobraz pořadí
Všechny kategorie
Poř.
St.č.
Jméno
Ročník
Stát
Tým
Kategorie
Pořadí kola
Průměrná rychlost
Čas kola
Průjezd cílem
1.
231
AŠKA Václav
1986
CZE
Postovni sporitelna Marin MTB
FM
6
29.37 km/h
00:17:34
18:05:51
detail
2.
1
KŘÍŽ Zdeněk
1972
CZE
VIG racing
SM
1
27.66 km/h
00:18:39
12:19:39
detail
3.
223
ČERNÝ Milan
1978
CZE
Bikestore.cz
FM
1
27.32 km/h
00:18:53
12:20:23
detail
4.
232
NOUZAK Milos
1977
CZE
Postovni sporitelna Marin MTB
FM
1
27.23 km/h
00:18:57
15:40:13
detail
5.
220
UŠEL Ondřej
1977
CZE
DKNV team
FM
1
26.90 km/h
00:19:11
13:38:26
detail
6.
221
VITVAR Tomáš
1982
CZE
Bikestore.cz
FM
1
26.86 km/h
00:19:12
14:23:21
detail
7.
222
JANOČKO Ján
1982
CZE
Bikestore.cz
FM
4
26.59 km/h
00:19:24
17:29:09
detail
8.
246
MORAVA Láďa
1972
CZE
BUKVICE.CZ
FM
2
26.40 km/h
00:19:32
14:00:44
detail
9.
230
PROKOP Michal
1978
CZE
Postovni sporitelna Marin MTB
FM
1
26.37 km/h
00:19:33
13:57:54
detail
10.
316
GALDA Vladimír
1966
CZE
VALAŠSKÁ 24
FV
2
25.81 km/h
00:19:59
14:32:13
detail
11.
13
KADLEC Zdeněk
1988
CZE
SCV Blatná 2
SM
20
25.80 km/h
00:20:00
01:07:40
detail
12.
224
BENDA Michal
1986
CZE
Bikestore.cz
FM
4
25.76 km/h
00:20:02
19:15:04
detail
13.
215
JANDA Tomáš
1982
CZE
2V BIKERS
FM
4
25.48 km/h
00:20:15
17:01:21
detail
14.
26
DĚDIČ Michal
1984
CZE
Drásal Team Holešov
SM
1
25.27 km/h
00:20:25
12:22:15
detail
15.
229
NOVOTNÝ Petr
1981
CZE
Postovni sporitelna Marin MTB
FM
2
25.18 km/h
00:20:29
17:47:20
detail
16.
9
KUCHMISTRZ Andrzej
1985
CZE
Cyklosport Bolesławiec
SM
1
24.98 km/h
00:20:39
12:22:09
detail
17.
317
ANDĚL Marian
1971
CZE
VALAŠSKÁ 24
FV
1
24.83 km/h
00:20:46
12:22:04
detail
18.
24
SEDLÁČEK David
1985
CZE
LED-SVITILNY.COM
SM
1
24.83 km/h
00:20:47
12:22:27
detail
19.
303
BOUBÍN Jiří
1973
CZE
Scorpion Bike Live
FMIX
5
24.79 km/h
00:20:48
18:17:51
detail
20.
10
KOHOUTEK Michal
1987
CZE
TJ Lokomotiva Beroun
SM
1
24.71 km/h
00:20:52
12:22:09
detail
21.
109
BÍNA František
1965
CZE
Kladno
FV
1
24.31 km/h
00:21:13
14:04:40
detail
22.
208
LUDVÍK Jiří
1990
CZE
JIKO ČÁCHA SUŠICE
FM
5
24.30 km/h
00:21:14
19:55:36
detail
23.
402
DUŠEK Jiří
1960
CZE
DUKOL
DM
4
24.30 km/h
00:21:14
14:39:12
detail
24.
315
KORYTÁŘ Radim
1973
CZE
VALAŠSKÁ 24
FV
5
24.29 km/h
00:21:14
19:22:50
detail
25.
28
KOZLÍK Pavel
1963
CZE
BikeBase.cz
SM
1
24.23 km/h
00:21:18
12:22:49
detail
26.
205
PUCHINGER Ondřej
1980
CZE
JIKO ČÁCHA SUŠICE
FM
1
24.21 km/h
00:21:18
13:56:20
detail
27.
20
BARTÍK Patrik
1976
CZE
Drásal Team Holešov
SM
1
24.21 km/h
00:21:19
12:22:40
detail
28.
401
KOLÁŘ Jiří
1961
CZE
DUKOL
DM
4
24.13 km/h
00:21:22
15:47:27
detail
29.
403
HANZLÍK Petr
1965
CZE
Rock Café Praha
DMIX
1
23.92 km/h
00:21:34
12:23:24
detail
30.
18
KUBÍN Petr
1985
CZE
KUBÍN PETR
SM
1
23.89 km/h
00:21:35
12:22:54
detail
31.
19
BOŽÁK Svatopluk
1977
CZE
ZS Hošťálková
SM
1
23.86 km/h
00:21:37
12:23:20
detail
32.
228
SMIČKA Tomáš
1980
CZE
Trinnity team
DMIX
22
23.82 km/h
00:21:39
11:48:17
detail
33.
213
HOUDEK Vratislav
1964
CZE
2V BIKERS
FM
1
23.71 km/h
00:21:45
14:45:17
detail
34.
412
VLÁČIL Jakub
1984
CZE
CENTRAL BIKE
DMIX
3
23.69 km/h
00:21:46
14:06:04
detail
35.
244
BAGAČKA Rado
1983
CZE
BOSH
FM
3
23.68 km/h
00:21:47
17:57:41
detail
36.
30
SLAMĚNÍK Bedřich
1976
CZE
Třebíč
SM
1
23.48 km/h
00:21:58
12:23:27
detail
37.
202
PORUBSKÝ Pavel
1973
CZE
Family team
FM
5
23.43 km/h
00:22:01
18:43:42
detail
38.
104
DVOŘÁK Míra
1981
CZE
Plzeň
FV
5
23.43 km/h
00:22:01
18:12:42
detail
39.
16
NEDVÍDEK Daniel
1950
CZE
NEDVÍDEK DANIEL
SM
1
23.40 km/h
00:22:03
12:23:33
detail
40.
11
MÁCHA Tomáš
1984
CZE
Praha 4
SM
1
23.33 km/h
00:22:07
12:23:37
detail
41.
216
HOUDEK Robin
1986
CZE
2V BIKERS
FM
3
23.18 km/h
00:22:15
15:52:17
detail
42.
242
SMIDEK Jan
1981
CZE
BOSH
FM
3
23.09 km/h
00:22:21
16:20:16
detail
43.
410
NOVOTNÝ Petr
1978
CZE
Oxygen Příbram
DM
1
23.08 km/h
00:22:21
12:23:35
detail
44.
407
ŠEBESTA Vladimír
1977
CZE
Animal Bikers
DM
2
23.02 km/h
00:22:24
14:01:43
detail
45.
111
BÁLEK Jan
1962
CZE
Kladno
FV
1
23.02 km/h
00:22:25
17:48:07
detail
46.
415
KRAJŇÁK Peter
1977
CZE
BIKE KLUB LIPANY SK CZ
FMIX
1
23.00 km/h
00:22:25
13:11:49
detail
47.
312
PECH Martin
1950
CZE
Město Beroun
FMIX
5
23.00 km/h
00:22:26
19:01:18
detail
48.
414
REMŠÍK Josef
1970
CZE
BIKE KLUB LIPANY SK CZ
FMIX
1
22.92 km/h
00:22:30
12:24:10
detail
49.
318
SOLAŘ Dušan
1961
CZE
VALAŠSKÁ 24
FV
1
22.91 km/h
00:22:31
12:44:49
detail
50.
310
MAREK Jan
1950
CZE
Město Beroun
FMIX
7
22.90 km/h
00:22:31
00:18:00
detail
1
2
3
Created by
SportSoft